Teknolojinin gelişmesi ve gündelik hayat akışı içerisine direkt olarak müdahale etmesi, teknolojik ürünlerin de lüks ihtiyaçtan ziyade temel ihtiyaç olarak değerlendirilmesini sağladı. Bankacılık işlemlerinden gündelik hayat içerisinde yerine getirilmesi gereken diğer sorumluluklara kadar pek çok işlemin aynı ekran üzerinden hızla gerçekleştirilmesini sağlayan akıllı cihazlar, her yaş grubunun en temel ihtiyacı olarak öne çıkmaya başladı.

Bir süredir enflasyonun yüksek seviyelerde seyrediyor olması ve ülkemizde uygulanan vergi sisteminin cihaz fiyatlarını daha da arttırması sebebi ile istedikleri akıllı telefonlara rahat bir şekilde ulaşamayan tüketiciler, piyasada satışta olan veya satışa sunulacak olan uygun fiyatlı telefonları araştırmaya başladı. Bu noktada teknoloji gündemine oturan yeni bir haber, tüketicileri heyecanlandırmayı başardı. 

Teknoloji gündemine bomba gibi düşen habere göre Apple’ın yeni cihazı SE 4 için kollarını sıvadığı ve yakın zaman içerisinde SE 4’ü piyasaya süreceği ileri sürüldü. Bazı kaynaklar SE 4’ün özelliklerine dair birtakım bilgilere eriştiklerini ifade ederek tüketicilere SE 4 özelliklerini tek tek açıkladı. 

IPHONE SE 4’ÜN ÖZELLİKLERİ KONUŞULMAYA BAŞLANDI!

iphone-tutkunlari-dikkat-ucuz-fiyatli-se-4-geliyor-ozellikleri-belli-oldu-iphone-se-4-ne-za (2)

Senelerdir geliştirdiği teknolojik ürünler sayesinde sektörün bir numarası olarak gösterilen Apple, özellikle iPhone cihazları ile dikkatleri üzerine çekiyor. Güvenlik protokolleri sayesinde tüketicilerin içlerini rahatlatan ve fiyatları piyasaya nazaran yüksek olsa bile büyük talep gören iPhone’lar, ülkemizde de oldukça fazla tercih ediliyor. 

Şarjınız hemen bitiyorsa, bu hataları yapmaktan kaçının! Şarjınız hemen bitiyorsa, bu hataları yapmaktan kaçının!

Son olarak eylül ayında piyasaya çıkarılan iPhone 14 serisi ile dikkatleri üzerine çeken Apple, bugün yeni bir haber ile daha gündeme geldi. Ana serilerine göre çok daha ucuz olan SE serisi için kolları sıvadığı öğrenilen Apple, tüketicileri heyecanlandırdı. 

Edinilen bilgilere göre iPhone SE 4 tam ekran tasarımına sahip olacak ve XR’a benzeyecek. Çentiğin olacağı söylenene SE 4’ün ekran boyutu 5,7 inç ya da 6,1 inç olacak. Ana ekranda düğme kaldırılacak ve Face ID tanımlanacak. 

IPHONE SE 4 NE ZAMAN ÇIKACAK?

Apple’a yakın kaynaklardan alınan bilgilere göre yeni SE 4 2024 yılı içerisinde piyasaya sürülecek. Fiyata ilişkin ise henüz bir bilgi yayınlanmadı.