Türkiye İş Bankası hızlı kredi kampanyası ile 7/24 mobil uygulama üzerinden yapılacak başvurular dikkate alınıyor. Anında kredi fırsatı ile ek bir belge ya da onaya ihtiyaç duymadan kısa sürede hesaba kredi tutarı tanımlanıyor. 100.000 TL'ye kadar olan nakit ihtiyacı kişiye özel faiz oranları üzerinden karşılanıyor.

Banka aracılığı ile talep edilecek 100.000 TL ve üzeri krediler 12 ay vadeyle taksitlendirilebiliyor. 50.000 TL ve 100.000 TL arasındaki krediler ise 24 ay vade ile sınırlanıyor. 50.000 TL ve altında talep edilecek her bir kredi 36 ay vade fırsatı ile geri ödenebiliyor.

İŞ BANKASI HIZLI KREDİ BAŞVURUSUNDAN KİMLER, NASIL YARARLANILIR?

is-bankasi-duyurdu-100-bin-tlye-kadar-hizli-kredi-verecek (2)

İş Bankası'nın bireysel banka hesabı kullanıcılarına özel sunduğu anında kredi talebi için yapılması gereken tek şey İŞCEP uygulamasını kullanarak 7/24 kredi başvurusunu iletmek başvuru onaylandığı anda şubeye gitmeye gerek kalmıyor. Anında vadesiz TL hesabı üzerinden kullanıma başlanabiliyor. Cep telefonuna İş Bankası'na ait olan İŞCEP uygulaması indirilerek süreç başlatılabilir.

İŞ BANKASI HIZLI KREDİ BAŞVURUSU NEREDEN YAPILIR?

Türkiye İş Bankası'nın sunduğu anında kredi fırsatından faydalanmak için şubeye gitmeye gerek kalmıyor. Kredi talepleri İş Bankası internet bankacılığı, mobil uygulaması ya da bankamatikler kullanılarak yapılabiliyor. Kredi başvurusu onaylandığı anda çekilen tutar İş Bankası vadesiz hesabı içerisine yatırılıyor.

İŞ BANKASI HIZLI KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

LGS'de 562 öğrenci tüm soruları doğru yanıtladı LGS'de 562 öğrenci tüm soruları doğru yanıtladı

İş Bankası'nın bireysel hesap kullanıcılarına sunduğu anında kredi başvurusunu yapabilmek için 3 farklı kanal bulunuyor. Mobil uygulama üzerinden başvuru yapmak isteyenlerin dikkatle takip etmesi gereken adımlar aşağıdan incelenebilir:

  • “İŞCEP Mobil” uygulaması içerisine giriş yapılır.
  • “Krediler” kategorisine geçilir.
  • “Başvuru yap” alanına tıklanır.
  • Sayfa içerisinde “Anında kredi” ya da “Başvurular” alanına tıklanır.
  • “Krediler” seçeneğine gelinerek alt kategoride yer alan “Anında kredi başvurusu” gerçekleştirilir.