Türkiye İş Bankası avantajlı kampanyalarını duyurmaya devam ediyor. Spor giyim ve outdoor ürünleri sunan uluslararası mağaza zinciri Decathlon’dan yapılacak alışverişlere özel 100 TL’ye kadar kazanma şansı sunuluyor. 3 – 31 Ekim 2022 tarihleri arasında Maximum Kart ile Decathlon Mağazaları ve internet adresi üzerinden yapılacak alışverişlere özel avantajlar sunulacak. 

Ayakkabıdan monta, spor aletlerinden ekipman ve aksesuarlara kadar pek çok farklı kategoride ürün seçeneği sunan Decathlon üzerinden yapılacak alışverişlerde avantajlı indirim fırsatları sunulacak.  

DECATHLON MAXİPUAN KAMPANYASI 

is-bankasi-resmen-duyurdu-spor-outdoor-ve-daha-fazlasi-icin-decathlondan-alisveris-yapac (2)

Türkiye İş Bankası’nın Decathlon MaxiPuan kampanyası ile birçok farklı kategoride yapılacak alışverişlerde 100 TL kazanma şansı sunuluyor. İşCep ya da Maximum Mobil’den kampanyaya katılanlara özel, Maximum Kart ile Decathlon mağazaları veya internet adresinden tek seferdeki 1.000 TL ve üzeri ilk alışverişlerde 100 TL MaxiPuan kazanma şansı sunulacak. 

Kampanyaya katılım için ilgili tarihlerde alışverişten önce ya da sonra İşCep ya da Maximum Mobil’de ilgili kampanyadaki ‘’Katıl’’ butonu ile işlem yapılması mümkündür. Kampanyaya kapsamında Bankamatik Kartı ve Maximum, Maximiles, Maximiles Black, MercedesCard, İş’te Üniversiteli, Maximum Genç kart gibi Maximum özellikli kartlar geçerlidir. 

31 EKİM SON TARİH!

3 – 31 Ekim 2022 tarihleri arasında Maximum Kart ile Decathlon’dan tek seferde yapılacak 1.000 TL ve üzeri alışverişlere özel 100 TL MaxiPuan kazanma şansı sunulacak. Kampanya kapsamda kazanılan ödüller 15 Kasım 2022 tarihinde hesaplara yüklenecektir. Kazanılan MaxiPuan’ın son kullanma tarihi ise 31 Aralık 2022 olarak belirlenmiştir. 

Eşten dosttan borç para aramayın! Garanti BBVA Bankası faizsiz 20.000 TL borç para gibi kredi veriyor Eşten dosttan borç para aramayın! Garanti BBVA Bankası faizsiz 20.000 TL borç para gibi kredi veriyor

Decathlon mağazalarından veya Decathlon internet mağazasından yapılacak alışverişlerde geçerli olacak kampanyaya ilgili Maximum özellikli kredi kartı sahiplerinin katılması mümkündür. İş Bankası’nın Decathlon alışverişlerine özel sunduğu 100 TL MaxiPuan fırsatı ile birçok cazip seçenek sunulmaktadır. Avantajlı kampanya fırsatından yararlanmak isteyenlerin son başvuru tarihinden önce kampanyaya katılmaları ve belirlenen limitte alışveriş yapmaları yeterlidir.