Zorlu ekonomik koşulların yaşanmaya devam ettiği şu günlerde alım güçleri düşmeye devam eden ve bütçelerine destek verilmesine her zamankinden daha çok ihtiyaç duyan tüketiciler, çalıştıkları bankalar başta olmak üzere sektörde hizmet veren tüm bankaların duyurmuş oldukları kampanyaları yakından takip etmeye başladı. Bankaların yüksek faiz uygulamaları sebebi ile kredi ürünlerden uzak duran ancak düzenlenen kart kampanyalarını kaçırmamaya çalışan tüketiciler, bu kapsamda hediye para veya indirim kazanabilmenin yollarını araştırmaya devam ediyorlar. 

Tüketicilerin desteğe ihtiyaç duydukları birçok alana istinaden düzenlediği avantajlı kampanyalar ile sektörde öne çıkan isimlerden birisi olan Türkiye İş Bankası, alım güçleri düşen ve desteğe ihtiyaç duyan bireysel müşterilerinin yanı sıra ticari müşteriler için de yeni bir kampanya geliştirerek farkını ortaya koydu. Banka, yeni kampanyasına ilişkin ayrıntıları paylaştı.  

O banka gemileri yaktı, 100 bin TL’lik nakit desteği için düğmeye bastı! O banka gemileri yaktı, 100 bin TL’lik nakit desteği için düğmeye bastı!

TÜRKİYE İŞ BANKASI TİCARİ ALIŞVERİŞ KAMPANYASI 2022

isletme-sahipleri-dikkat-maximum-ticaret-kartiniz-ile-yapacaginiz-yurt-disi-harcamalarina-1

Kurulduğu günden bu yana hem kart kampanyaları hem finansman hizmetleri hem de müşteriyi ön planda tutan hizmet anlayışı ile sektörde fark yaratmayı başaran isimler arasında yer alan Türkiye İş Bankası, yaklaşık olarak son bir yıldır hem tüketiciyi hem de üretici ile satıcıyı derinden etkileyen zorlu şartlara karşı vatandaşların yanlarında yer almaya devam ediyor. Bu kapsamda bireysel müşterileri için sık sık kampanyalar geliştiren banka, bu kez de ticari statülü müşterileri için bir destek kampanyası geliştirdiğini duyurdu. 

Türkiye İş Bankası’nın resmi internet sayfası üzerinden duyurulmuş olan yeni kampanyaya göre 31 Aralık tarihine kadar yurt dışı e- ticaret siteleri dahil olmak üzere tek seferde yapılacak olan 2 bin TL’lik harcamaya 100 TL, toplamda ise bin TL değerinde MaxiPuan hediyesinin verileceği bilgisi kaydedildi.

TÜRKİYE İŞ BANKASI TİCARİ ALIŞVERİŞ KAMPANYASI BAŞVURU DETAYLARI

Türkiye İş Bankası’nın ticari statülü müşterileri için geliştirmiş olduğu alışveriş kampanyasından yararlanmak isteyen Maximum kart kullanıcılarının, bankanın mobil uygulaması üzerinden kampanya başvurusu yapmaları gerekmektedir.