İşletmelerin artan ihtiyaçlarına yönelik kamu bankaları ve özel bankalardan farklı tür KOBİ destek kredi paketleri duyurulmaya devam ediyor. Covid – 19 salgınının ardından yurt içinde ve küresel düzeyde görülen olumsuz ekonomik koşullar sonrasında işletmelerin ihtiyaçları da artış gösterdi. 

Türkiye’de artarak devam eden yüksek enflasyon, döviz kurunda yaşanan dalgalanmalar, yüksek vergi oranları ve diğer etkenlere bağlı olarak zorluk yaşayan birçok KOBİ ve işletme ise finansman çözümlerini araştırmaya devam ediyor. ING Bank üzerinden gelen anında kredi ile KOBİ’lerin finansman ihtiyaçlarının karşılanması hedefleniyor. 

KOBİ’LERE TAHSİS ÜCRETSİZ KREDİ İMKANI!

isletmelere-aninda-destek-kredisi-geliyor-ing-bank-uzerinden-kobilere-aninda-tahsis-ucretsi (2)

ING Bank Anında Kredi ile şubeye bile gitmeden işletmelerin birçok ihtiyacına yönelik finansman kullanmaları sağlanıyor. Üstelik tahsis ücreti olmadan kullandırılacak kredi kampanyası kapsamında en avantajlı oranlardan yararlanma fırsatı sunulacak. 

KOBİ’lere tam destek veren ING Bank, yeni kredi paketleri ile işletmelerin finansman ihtiyaçlarını karşılamayı hedefliyor. Bu kapsamda 7/24 kredi başvurusunun da yapılması mümkün hale getirildi. 

ING BANK ANINDA KOBİ DESTEK KREDİSİ DETAYLARI

İmzalar atıldı, taşıt kredisi geri ödemelerine erteleme geldi! İşte detaylar İmzalar atıldı, taşıt kredisi geri ödemelerine erteleme geldi! İşte detaylar

ING Bank KOBİ Anında Kredi paketi kapsamında 12 ay vadeye kadar evrakla uğraşmadan veya şubelere gitmeden kolayca kredi başvurusu yapılabilir. Ayrıca herhangi bir tahsis ücreti de ödenmesine gerek kalmadan finansman ihtiyaçlarının karşılanması hedefleniyor. 

Akbank ve Türkiye İş Bankası ile yapılan ATM işbirliği sayesinde Türkiye genelinde 12 bin ATM’yi nakit işlemleri için ücretsiz ve sınırsız olarak kullanma olanakları da sunulacak. Buna ek olarak ücretsiz EFT ve havale avantaları da yer alıyor.

100 BİN TL’YE KADAR KOBİLERE ANINDA KREDİ

ING Bank KOBİ Anında Kredi kapsamında 1.500 TL ile 100.000 TL arasında kredi kullandırılmaktadır. Kredi kullanımı sırasında kredi tutarının yıllık azami yüzde 1,1’i kadar kredi masrafları belirlenmiştir. Tahsis ücreti olmadan, 100 bin TL’ye kadar kredi ve 12 aya kadar vade seçenekleriyle anında KOBİ’lerin kredi başvurusu yapması sağlanmaktadır.