Bankalar büyük küçük tüm işletmeler için kredi musluklarını açmaya başladı. Ekonomik göstergelerde 2022 yılı itibariyle olumsuz bir görünüm ortaya çıkmasının ardından vatandaşların yanı sıra işletmelerin de finansman ihtiyaçları artış gösterdi. 

Türk lirasının sene başından bu yana yaşadığı değer kaybı, enflasyon, döviz kurunda yaşanan dalgalanmalar ve daha birçok ekonomik unsur başta KOBİ’ler olmak üzere esnaf ve diğer ticari işletmelerin finansman ihtiyaçlarının da artmasına neden oluyor. Bu kapsamda Fibabanka tarafından sunulan çeşitli krediler ile işletmelerin finansman ihtiyaçlarının karşılanması mümkündür. 

İŞLETMELERE ÖZEL ANINDA KREDİ 

Fibabanka, İşletmelere Özel Anında Kredi ile avantajlı oranlar ve uygun geri ödeme seçenekleri üzerinden finansman sağlamaya devam ediyor. İş yerinden ayrılmadan sadece birkaç adında İşletmelere Özel Anında Kredi kullandırılması sağlanacak. Nakit ihtiyaçlarına hızlı ve kolay çözümler sunulması hedefleniyor. 

İşletmelere Özel Hızlı Kredi kapsamında Fibabanka aracılığıyla işletmelerin ödeme planlarını aylık taksitler halinde ya da esnek ödemeli olarak oluşturmaları sağlanmaktadır. Vade sürecinde ise faiz oranları değişmemektedir. 

60 AYA VARAN VADELERLE NAKDİ KREDİLER 

isletmelere-ozel-aninda-kredi-ve-60-aya-varan-vadelerle-taksitli-ticari-krediler-duyuruldu- (2)

Emekli maaşı hesaplamak isteyenler için SGK’dan ilaç gibi hamle geldi! Emekli maaşı hesaplamak isteyenler için SGK’dan ilaç gibi hamle geldi!

Fibabanka’nın Nakdi Krediler kapsamında sunduğu Taksitli Ticari Krediler ile ticari işletmelerin finansman ihtiyaçlarının karşılanması sağlanıyor. Taksitli Ticari Krediler, bir defa kullandırılan ve işletmelerin ihtiyacına göre farklılaşan kredi ürünleri arasında yer alıyor. 

Vadeleri 60 aya kadar varan ve geri ödeme işlemleri belirlene vade içinde anapara, faiz ve diğer kesintiler toplamından oluşmaktadır. Aylık ve eşit taksitler halinde işletmeler tarafından ihtiyaçlarına göre kredi geri ödemeleri de Taksitli Ticari Krediler kapsamında yapılabilmektedir. 

TAKSİTLİ TİCARİ KREDİ HESAPLAMA 

İşletmelerini büyütmek isteyenlere avantajlı faiz oranları ve uygun geri ödeme seçenekleriyle sunulan Taksitli Ticari kredi, örnek hesaplama tablosuna göre yüzde 1,85 faiz oranları ve 100 TL için 18 ay vadede aylık 6.636 TL taksit oranları ile geri ödenebiliyor. Kredi miktarına ve vadelere göre oranlar değişebilmektedir.