İster 0 ister 2. el tüm taşıtlarda geçerli uygun kredi fırsatı! Aylık 6 bin 060 TL taksitle kredi kullandırılacak!

Ticari ve bireysel araç satın alımlarında avantajlı kredi seçenekleri duyuruldu! Araç sahibi olmak isteyenler Yapı Kredi’den uygun faizli kredi desteği geldi! İşte detaylar…

Ekonomi 02.11.2022 - 16:04 02.11.2022 - 16:05 Onur Sarı

Otomobil fiyatlarında yaşanan artış sonrasında vatandaşlar uygun finansman seçeneklerini araştırmaya başladı. Yapı Kredi Bankası tarafından sunulan avantajlı taşıt kredisi kampanyası kapsamında 0 km ve 2. el taşıt satın alımlarında ister bireysel ister ticari araçlar için en uygun oranlar sunulacak. 

İkinci el araç alacaklar için ayrıca 10 yaşa kadar otomobiller için kredi kullandırılması hedefleniyor. Uygun geri ödeme seçenekleri ve vadeler ile vatandaşlar rahatça kredi taksit ödemelerini de gerçekleştirebilecekler. 

10 YAŞA KADAR İKİNCİ EL TAŞIT KREDİSİ FIRSATI

ister-0-ister-2-el-tum-tasitlarda-gecerli-uygun-kredi-firsati-aylik-6-bin-060-tl-taksitle-k (2)

Yapı Kredi Bankası tarafından 10 yaşına kadar olan 2. el araçlarda geçerli cazip kredi fırsatları sunuluyor. Kefilsiz ve ekspertiz süreci ile uğraşmak zorunda kalmadan düşük taşıt kredisi faiz oranları ile vatandaşların hayalini kurduğu araçları satın almaları sağlanacak. 

48 aya kadar vade seçeneklerinin geçerli olduğu kredi kampanyası kapsamında aylık düşük taksit oranları ise dikkat çekiyor. İster 0 km ister 10 yaşa kadar ikinci el araçlarda geçerli kredi kampanyasında bireysel ve ticari taşıtlar için kredi kullanılabilecek. 

YAPI KREDİ TAŞIT KREDİSİ FAİZ ORANLARI 

Yapı Kredi Bankası taşıt kredisi ile vatandaşların dilediği aracı rahatça satın almaları destekleniyor. Bu kapsamda yüzde 2,49 faiz oranları uygulanacak. 48 aya kadar vade seçeneklerinden yararlanarak vatandaşlar düşük taksit oranları ile kredi ödemelerini yapabilecekler. 

Ticari araçlar için sunulan kredide ise 0 km ve 2. el araçlar için belirlenen faiz oranları yüzde 1,86 olarak hesaplandı. En uygun taşı kredisi ile bireysel ya da ticari, 0 km veya 10 yaşa kadar 2. el araç satın alımları gerçekleştirilebilecek. 0 km ya da ikinci el araç satın almak için Yapı Kredi Bankası taşıt kredisi fırsatı ile bireysel araç satın alımlarında 150.000 TL için 48 ay vadede aylık 6.060 TL taksit oranları hesaplanmıştır. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@