2023 cumhurbaşkanlığı seçimleri için geri sayım devam ederken son günlerin en çok konuşulan konularından birisi de altılı masanın cumhurbaşkanı adayının kim olacağı oldu. Cumhur İttifakı’nın adayının Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan olacağı kesinleşirken altılı masanın adayını halen açıklamamış olması, siyaset koridorlarında gerilimin iyice tırmanmasına sebep oldu. Altılı masa liderlerinin bir araya gelmiş oldukları 9 saatlik toplantının ardından cumhurbaşkanı adayının bu kez açıklanacağı düşünülürken liderlerden yine bir açıklama gelmemiş olması, bazı vatandaşların tepkisine yol açtı. 

18 Haziran tarihinde yapılacağı düşünülen ancak son günlerde tarihi öne çekme iddiaları ile gündeme gelen cumhurbaşkanlığı seçimleri için geri sayım devam ederken dün herkesi korkutan bir durum gelişti. Altılı masanın tek kadın lideri İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, bir sağlık problemi sebebi ile hastaneye kaldırıldı. Merak Akşener’in hastaneye kaldırılmış olması gündeme bomba gibi düşerken Akşener’in destekçileri oldukça endişelendi. İYİ Parti liderinin sağlık durumu merak edilirken bugün yüzleri güldüren önemli bir gelişme yaşandı. 

ÇARPINTI SEBEBİ İLE HASTANEYE KALDIRILDI!

iyi-parti-genel-baskani-meral-aksener-taburcu-edildi (2)

2023 cumhurbaşkanlığı seçimlerine oldukça kısa bir zaman kala siyasi partilerin gündemleri oldukça yoğunlaşmaya başladı. Cumhur İttifakı’nın üyeleri adayları Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde çalışmalarına devam ederlerken Millet İttifakı da ortak aday ve ortak yönetim stratejisi ile çalışmalarını hızlandırdı. Bu yoğunluğa yenik düştüğü tahmin edilen İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ise dün yürekleri ağızlara getirdi. 

Dün akşam saatlerinde çarpıntı şikayeti sebebi ile Ankara’da bulunan Güven Hastanesi’ne müracaat eden Merak Akşener, destekçilerini oldukça endişelendirdi. Akşener’in sağlık durumu merak konusu oldu. 

Avrupa Vatandaşlığının Yolunu Açan Portekiz Golden Visa Nedir? Avrupa Vatandaşlığının Yolunu Açan Portekiz Golden Visa Nedir?

TABURCU EDİLDİ!

Dün akşam saatlerinde Ankara Güven Hastanesi’ne kalp çarpıntısı şikayeti ile müracaat eden Meral Akşener’e birçok test yapıldığı öğrenildi. Yapılan testler sonucunda bir probleme rastlamayan doktorlar, Akşener’i bugün öğleden önce taburcu etti. 
Meral Akşener hastaneden çıkmadan önce bir açıklamada bulunan İYİ Parti Sözcüsü Kürşad Zorlu, şu ifadeleri kullandı: “Türkiye’nin çok ağır sorunları var. Başkanımızın sorumlulukları ve ülkesine olan sevdası büyük. Ülkemizi karış karış gezen cesur insan, bu süreç içerisinde biraz yoruldu, istirahat edecek.”