Ekonomi piyasalarının dalgalı hareketlerine devam ediyor olması, vatandaşların hali hazırda sarsılmış olan bütçelerinin yeni darbeler almasına sebep oldu. Geçtiğimiz seneden bu yana hemen hemen her alanda gözlenen yüksek oranlı zamlar, vatandaşları büyük bir geçim derdinin içerisine doğru sürükledi. Yapılan tüm maaş iyileştirmelerine rağmen aynı orantıda yükselen giderlerin karşılamak konusunda güçlük çeken vatandaşlar, sosyal aktivitelerinden de oldukça uzaklaştı. Bu durum vatandaşların daha asosyal ve daha mutsuz bir hayat sürdürmelerine sebep oldu.

Gündelik hayatın yoğun ve stresli temposundan bir nebze uzaklaşmak adına ara ara bir restorana gitmek veya arkadaşları ile bir kahve içmek isteyen vatandaşlar, yükselen fiyatlardan ötürü bu aktivitelerini dahi bir lüks olarak görmeye başladı. Bu duruma el atan ve herkesin kendisine ayıracak vakti olması gerektiğini düşünen Ziraat Bankası, yeni bir kampanya geliştirdiğini duyurarak mevcut müşterilerinin yüzlerini bir nebze olsun güldürmeyi başardı. 

Mevcut müşterilerinin kafe ve restoran harcamalarına destek olmak isteyen Ziraat Bankası, 31 Aralık tarihine kadar geçerliliği bulunan yeni kampanyasına ilişkin ayrıntıları paylaştı. 

ZİRAAT BANKASI’NDAN KAFE VE RESTORAN HARCAMALARINA DESTEK!

kahve-ve-yemek-harcamalariniz-ziraat-bankasindan-250-tllik-hesabin-100-tlsi-cebinizde-kalac (2)

İsveç Türk Büyükelçiliği önünde Kur'an-ı Kerim yakılmasını izin verdi! İsveç Türk Büyükelçiliği önünde Kur'an-ı Kerim yakılmasını izin verdi!

Yeni dönemde gelişen olumsuz ekonomik faktörlere karşı tüketicilere destek olmak isteyen ve bu kapsamda da birçok farklı kategori altında avantajlı kampanyalar geliştiren Ziraat Bankası, son olarak kafe ve restoran harcamalarına destek olacağını belirtti. Bu kapsamda yeni bir kampanya geliştiren kamu bankası, ayrıntıları paylaştı.

Ziraat Bankası’nın bireysel Bankkart müşterileri için geliştirmiş olduğu yeni kafe ve restoran kampanyasına göre farklı günlerde ve tek seferde yapılan 250 TL ve üzeri tutarlı harcamalara 25 TL, toplamda ise 100 TL tutarında Bankkart Lira hediyesinin tanımlanacağı bildirildi. 

ZİRAAT BANKASI’NIN YENİ KAMPANYASINA NASIL BAŞVURU YAPILIR?

Kafe ve restoran harcamalarına 100 TL’lik Bankkart Lira desteği almak isteyen Bankkart kullanıcılarının, mobil uygulama veya internet bankacılığı kanalı üzerinden kampanya başvurusu yapmaları gerekmektedir.