Türkiye’nin önde gelen devlet bankası Halkbank, kamuda çalışan müşterilerine özel nakit ihtiyaçları için avantajlı kredi seçenekleri sunmaya devam ediyor. 100.000 TL’ye kadar kullandırılabilecek kredi kapsamında daha düşük miktarlar için cazip faiz oranları duyuruldu. Üstelik uygun geri ödeme seçeneklerinden de yararlanabilecekler. 

25.000 TL’ye kadar olan kredi tutarı için kamu çalışanlarına özel düşük oranlar sunulacak. Daha üst kredi taleplerinde ise 100 bin liraya kadar yine kolay ödeme olanakları sunulması hedefleniyor. Halkbank’tan duyurulan kredi fırsatı ile kamuda görev yapan pek çok kişi kredi fırsatlarını araştırmaya başladılar. 

HALKBANK’TAN KAMU ÇALIŞANLARINA ÖZEL KREDİ 

kamu-bankasi-bu-kisilere-25000-tlye-kadar-uygun-oranlarla-odeme-yapacak-halkbanktan-cazip-k (2)

Kamuda görev yapan müşterilerine özel tüm nakit ihtiyaçları için Halkbank’ın cazip faiz oranlı kredileri devam ediyor. Bu kapsamda 25.000 TL’ye kadar olan kredi seçenekleri için yüzde 1,79 faiz oranları sunulması hedefleniyor. 25 bin TL ve üzerinde kredi tutarlarında ise yüzde 1,89 faiz oranları uygulanacak. 

Toplamda 100.000 TL’ye kadar kullandırılması hedeflenen kredi kapsamında aylık eşit, artan taksitli, azalan taksitli, serbest ödemeli veya 3 ayda bir eşit taksitli olarak kredi kullandırılabilecek. En uygun vade oranları ve ödeme koşulları ile Halkbank Kamu Çalışanları İhtiyaç Kredisi kampanyası yoğun ilgi görüyor. 

HALKBANK KAMU ÇALLIŞANLARI İHTİYAÇ KREDİSİ HESAPLAMA

O banka gemileri yaktı, 100 bin TL’lik nakit desteği için düğmeye bastı! O banka gemileri yaktı, 100 bin TL’lik nakit desteği için düğmeye bastı!

Halkbank’ın kamu çalışanlarına özel sunduğu ihtiyaç kredisi kapsamında cazip oranlar sunuluyor. 25.000 TL’ye kadar 36 ay vade ve yüzde 1,79 faiz oranları ile kredi verilecek. Aylık taksit oranı ise 1.018 TL olarak hesaplanmıştır. 100.000 TL kredide ise 24 ay vade ve yüzde 1,89 faiz oranları ile aylık 5.506 TL taksitli kredi fırsatı sunuluyor.

HALKBANK İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURUSU

Kamuda çalışan müşterileri için Halkbank ihtiyaç kredisine Halkbank internet şubesi veya mobil şubeden başvuru yapılabiliyor. Ayrıca Halkbank şubelerini de ziyaret ederek başvuru yapılabilmektedir.