Emlak sektöründe konut fiyatlarının her geçen gün artması ev almak isteyen vatandaşların uygun finansman arayışına girmesine neden oldu. Bu sorunu çözmek isteyen kamu bankları ise cazip kredi tekliflerini duyurmaya devam ediyor. 

Düşük faiz oranları ve uygun geri ödeme seçeneklerinden yararlanarak Halkbank’ın Hesaplı Evim Konut Kredisi ile vatandaşların yeni dönemde de ev sahibi olmaları sağlanacak. Ev sahibi olmak isteyenlere ayrıcalıklı oranlarla sunulan kredide cazip oranlar sunulacak. 

YÜZDE 1,20 FAİZLİ KONUT KREDİSİ FIRSATI! 

ÖSYM engelini aşan öğrenciler ev sahiplerine takıldı! Öğrencilere kiralık ev fiyatları cep yakıyor ÖSYM engelini aşan öğrenciler ev sahiplerine takıldı! Öğrencilere kiralık ev fiyatları cep yakıyor

Halkbank ev sahibi olmak isteyen vatandaşlara avantajlı hesaplı kredi seçenekleri sunmaya devam ediyor. Bütçelerine uygun konut kredisi çözümlerinden yararlanmak isteyenlere özel oranlarla kredi verilecek. En uygun vade ve geri ödeme seçenekleriyle yüzde 1,20 faiz oranları uygulanacak. 

Hesaplı Evim Konut Kredisi kampanyası kapsamında 1. el ve 2. el konut satın alımları için kredi çözümleri sunuluyor. Birinci el konut alacaklar için yüzde 1,20 faiz oranları, 2. el konut satın alımlarında ise yüzde 1,29 faiz oranları sunulacak. 

120 AY VADE VE UYGUN GERİ ÖDEME SEÇENEKLERİ SUNULACAK!

kamu-bankasi-duyurdu-faiz-orani-sadece-yuzde-120-ev-almak-isteyenlere-hesapli-konut-kredisi

120 ay vade seçenekleriyle kullandırılacak Halkbank Hesaplı Evim Konut Kredisi kapsamında vatandaşların bütçelerine uygun geri ödeme seçeneklerinden yararlanması sağlanacak. Bu kapsamda ödemelerini ister aylık eşit taksitlerle isterlerse de kendi belirleyecekleri tutarlarda ödemeleri sağlanacak. 

HALKBANK KONUT KREDİSİ HESAPLAMA 

Halkbank Hesaplı Evim Konut Kredisi kapsamında birinci el konut satın alımları için 100.000 TL kredi için, 120 ay vadece ve yüzde 1,20 faiz oranları ile aylık 1.576 TL taksit tutarı hesaplanmıştır. 1 milyon 200 bin TL konut kredisinde ise yüzde 1,29 faiz oranları ile aylık 19,714 TL taksit tutarları hesaplanmıştır. 

Hesaplı Evim Konut Kredisi kampanyası kapsamında ikinci el konut alacaklarda ise yüzde 1,29 faiz oranları ve 120 ay vade seçeneklerinde ise 1.642 TL taksit tutarları belirlenmiştir.