Vatandaşların artan nakit ihtiyaçlarına yönelik kamu bankalarından uygun oranlarla ihtiyaç kredisi desteği sunulmaya devam ediyor. 1.000 TL – 10.000 TL arasında tüm ihtiyaçları için vatandaşlar Halkbank’tan düşük faizli kredi kullanabilecek. 

Ticari ve ihtiyaç kredi faizinde limitler artıyor Ticari ve ihtiyaç kredi faizinde limitler artıyor

HALBANK ANINDA HIZLI İHTİYAÇ KREDİSİ FIRSATI!

Halkbank müşterilerinin tüm bireysel nakit ihtiyaçları için 10.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi desteği devam ediyor. 36 ay vade seçenekleri ile 1.000 TL ile 10.000 TL arasında tüm ihtiyaçlar için vatandaşlar ödeme alabilecekler. Halkbank ihtiyaç kredisi faiz oranları ise avantajlar sunmaya devam ediyor. Yüzde 1,89’dan başlayan faiz oranları Halkbank ihtiyaç kredisinden kredi şartlarını sağlayan tüm vatandaşların yararlanması sağlanacak. 

AYDA 415 TL TAKSİTLE İHTİYAÇ KREDİSİ 

kamu-bankasindan-10000-tl-odemeler-devam-ediyor-basvuranlarin-hesaplarina-gecmeye-basladi-e (2)

Halkbank Hızlı Kredi kampanyası kapsamında düşük taksit oranları ile kredi ödemeleri yapılabiliyor. Bu kapsamda 10.000 TL Hızlı Kredi başvurusu yapan kişiler yüzde 1,89 faiz oranları ile ayda 415,53 TL taksit oranları ile kredi geri ödemelerini yapabilecekler. 36 ay vade seçeneklerinin uygulanabildiği kredi kapsamında en az 1.000 TL ve en çok 10.000 TL’ye kadar kredi kullanılması da mümkündür. Uygun faiz oranları, uzun vade ve düşük taksit oranları ile vatandaşların nakit ihtiyaçlarının karşılanması hedefleniyor. 

HALKBANK 10.000 TL KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Halkbank Hızlı Kredi başvurusu bankanın dijital kanalları üzerinden yapılabilir. Bireysel İnternet Şubesi, Halkbank Dialog, Mobil Bankacılı ve Web Sitesi üzerinden kredi başvurusu tamamlanabilmektedir. 

Aynı gün içinde Halkbank 10.000 TL kredi başvurusu değerlendirilerek SMS ile değerlendirme sonucu bildirilmektedir. Hızlı Kredi kapmayasından anında yararlanarak nakit ihtiyaçları için vatandaşların en uygun ihtiyaç kredisi avantalarından yararlanmaları sağlanmaktadır. Düşük faiz oranları ve cazip geri ödeme seçenekleri ile Halkbank ihtiyaç kredisine hemen başvuru yapabilirsiniz.