Türkiye’nin önde gelen kamu bankası Ziraat’ten market alışverişlerine özel toplamda 150 TL’ye varan ödemeler başladı. Artan market fiyatlarının ardından harekete geçen Ziraat Bankası tarafından 150 TL Bankkart Lira ilgili kişilerin hesaplarına gönderilecek. 

MARKET ALIŞVERİŞLERİNDE GEÇERLİ 150 TL DESTEK!

Bankkart ile anlaşmalı market, bakkal, kasap, manav ve şarküteri üye işyerlerinde geçerli olmak üzere vatandaşların yapacakları alışverişlerine özel 150 TL’ye varan Bankkart Lira kazanma fırsatı başladı. Tek seferde yapılacak 300 TL ve üzeri her alışverişe özel 25 TL, toplamda ise 150 TL Bankkart Lira hesaplara aktarılacak. 

Eşten dosttan borç para aramayın! Garanti BBVA Bankası faizsiz 20.000 TL borç para gibi kredi veriyor Eşten dosttan borç para aramayın! Garanti BBVA Bankası faizsiz 20.000 TL borç para gibi kredi veriyor

Son dönemde artan enflasyonun etkisi ve döviz kriziyle de temel gıda ürünlerinin fiyatlarında yaşanan artış sonrasında banka kampanyalarına olan ilgi de bir hayli artmış durumda. Ziraat Bankası tarafından Ekim ayı boyunca uygulanacak kampanya kapsamında birçok vatandaşın yararlanması bekleniyor. 

ZİRAAT BANKASI 150 TL MARKET KAMPANYASI ŞARTLARI 

kamu-bankasindan-150-tl-odemeler-basladi-gida-ve-market-alisverislerine-ziraatten-destek (2)

1 – 31 Ekim 2022 tarihleri arsında geçerli olacak kampanya kapsamında Bankkart anlaşmalı üye iş yerlerinden yapılacak tek sefer 300 TL ve üzeri alışverişlere özel 25 TL, toplamda ise 150 TL Bankkart Lira kazanma şansı sunulacak. Kampanaya kapsamında belirlenen şartların sağlanması ile tüm vatandaşların market alışverişlerini çok daha avantalı hale getirmesi sağlanmaktadır. Kampanya gıda ve market alışverişlerinde geçerlidir. 

Kampanyaya Bankkart Mobil ile veya MARKET150 yazıp 4757’ye SMS göndererek katılım sağlanabilmektedir. E – ticaret işlemleri kampanya kapsamında yer almamaktadır. Kampanyaya katılmak için ayrıca üye işyerlerinden Bankkart POS ile işlem yapılması gerekmektedir. 

Son dönemde artan market fiyatlarına karşın Ziraat Bankası başta olmak üzere birçok banka tarafından banka veya kredi kartı alışverişlerine özel puan destekleri sunulmaya devam ediyor. Ziraat Bankası tarafından Bankkart kapsamında sunulan kampanya kapsamında 150 TL’ye varan Bankkart Lira desteği ile vatandaşların birçok ihtiyacını karşılaması hedefleniyor.