Her sene yılın 6 aylık iki periyoduna ilişkin hesaplanmış olan enflasyon doğrultusunda maaş zammı alan kamu personelleri, son zamlarını temmuz ayının başında aldı. Enflasyon oranı ve diğer değişkenler göz önünde bulundurularak duyurulmuş olan temmuz ayı zammı ilk etapta vatandaşların yüzlerini güldürse de giderek yükselmeye devam eden enflasyon karşısında zam tutarının erimesi, çalışanları hayal kırıklığına uğrattı.

Bugün hem ekonomi piyasalarında hem de piyasaları direkt olarak etkileyen diğer alanlarda yaşanan olumsuz gelişmeler sebebi ile yükselen grafiklere sahip olan enflasyon oranı, vatandaşların alım güçlerini düşürerek nakde olan ihtiyaçların son dönemlerin en üst seviyesine ulaşmasına yol açtı. Bu durum karşısında sessizliğini bozan kurumların başında gelen Denizbank, mevcut kredi kampanyalarının arasına bir yenisini daha eklediğini duyurdu. Banka, yalnızca kamu personellerinin başvurularına açık olan yeni ihtiyaç kredisi kampanyasına ilişkin ayrıntıları, kamuoyu ile paylaştı.

DENİZBANK MEMUR KREDİSİ KAMPANYASI KASIM 2022

kamu-calisanlarina-denizbanktan-55-bin-tllik-destek-faizler-dustu-vade-36-aya-cikarildi

Emekli maaşı hesaplamak isteyenler için SGK’dan ilaç gibi hamle geldi! Emekli maaşı hesaplamak isteyenler için SGK’dan ilaç gibi hamle geldi!

Ülkemiz bankacılık sektöründe özel banka olarak faaliyet gösteren Denizbank, sene başından bu yana pek çok farklı kategori altında avantajlı kampanyalar geliştirerek tüketicilerin bütçelerine destek olmaya çalıştığını gözler önüne serdi. Bu kapsamda yeni bir kredi kampanyası daha geliştirmiş olduğunu duyuran banka, yalnızca kamu personellerinin başvurularına açık olan kredi kampanyasının ayrıntılarını paylaştı.

Denizbank kamu personeli olarak istihdam edilmiş olduğunu belirten tüm çalışanlara, 55 bin TL’ye kadar ihtiyaç kredisi hizmeti sunacağını belirtti. Söz konusu kampanyasının başlangıç faizini yüzde 2,07 olarak belirleyen banka, yararlanılabilecek olan azami vade sayısını da 36 ay olarak açıkladı.

DENİZBANK MEMUR KREDİSİ KAMPANYASI ÖRNEK HESAPLAMA TABLOSU

Denizbank 55 bin TL üst limit ile duyurmuş olduğu memur kredisinden yararlanmak isteyen kamu personelleri için örnek hesaplama tablosunu yayınladı. Buna göre 12 ay vade ve yüzde 2,07 faiz oranı karşılığında çekilecek olan 10 bin TL’lik kredinin aylık taksit ödemesi tutarı, 980,04 TL olarak hesaplandı.