Ev Hanımlarına müjde 7500 TL emekli maaşı alacaklar Ev Hanımlarına müjde 7500 TL emekli maaşı alacaklar

Hammadde fiyatlarının artması, akaryakıt ürünlerinin yükselen fiyat grafiklerine sahip olması, paketleme ve diğer kategoriler altında yüksek oranlı zamların gözlenmesi gibi birçok faktör, her sektörde olduğu gibi tekstil sektöründe de fahiş fiyatlandırmaların ortaya çıkmasına sebep oldu. Bu durum kış aylarının yaklaştığı şu günlerde halen kıyafet eksiği bulunan ancak maddi kısıtlardan ötürü bu eksiklerini karşılayamayan tüketicileri, büyük bir hayal kırıklığına uğrattı. 

Yükselen giyim ürünleri fiyatlarına karşı kredi çekmeyi dahi düşünecek pozisyona gelen hatta bankalardan bu konuda destek alan birçok vatandaş, halen tamamlanamayan giyim ürünü eksikliklerine karşı avantajlı kampanyaları araştırmaya başladı. Bu noktada devreye giren Türkiye İş Bankası, kasım ayının sonuna kadar seçili mağazalardan yapılacak olan alışverişler karşılığında mevcut müşterilerine MaxiPuan desteği vereceğini bildirdi.

TÜRKİYE İŞ BANKASI GİYİM ALIŞVERİŞİ KAMPANYASI KASIM 2022

kasim-ayi-bitmeden-eksiklerinizi-tamamlayin-diye-turkiye-is-bankasindan-giyim-destegi-geldi

Türkiye İş Bankası seçili mağazalarından tek seferde yapılacak olan bin 500 TL ve üzeri tutarlı harcamalara, 100 TL değerinde MaxiPuan hediyesi vereceğini bildirdi. Maximum kart kullanıcıları için geçerli olan kampanya kapsamında belirlenmiş olan mağazalar şu şekilde açıklandı:

  • Zara, Weekend, Wcollection, Vetrina, Vakkorama, Vakko, Under Armour, Trunk& Co, Twist, Tommy Hilfiger, Ted Baker, Superstap, Silk& Cashmere, Samsonite, Oysho, Occasion, Network, Nautica, Maxmara, Max& Co, Massimo Dutti, Marks& Spancer, Machka, Longchamp, Lacoste, İpekyol, Informal, In4Out, Intimissimi, Hugo Boss, Gam, Furla, Falconeri, Escada, Eleventy, Divarese, Dieselü Desa, Capritouch, Camper, Calzedonia, Calvin Klein, Burberry, Brandroom, Billstore, Beymenü Republic, Banana, Aeropostale.

TÜRKİYE İŞ BANKASI GİYİM ALIŞVERİŞİ KAMPANYASI BAŞVURUSU 

Türkiye İş Bankası’nın 30 Kasım tarihine kadar geçerli olan giyim alışverişi kampanyası kapsamında 100 TL değerinde MaxiPuan hediyesi kazanmak isteyen tüketicilerin, harcamalarından önce kampanyaya başvuru yapmaları gerekmektedir. Banka kampanya başvurularını, İşCep Mobil ve Maximum Mobil uygulamalarının açılan ekranlarında yer alan “kampanyalar” sekmesinden kabul etmektedir.