Türkiye’nin önde gelen bankalarından Denizbank, TL mevduat faiz oranları ile kenarda TL birikimi olanlara avantaj sunmaya devam ediyor. Denizbank TL mevduat hesaplarında %21’e varan hoş geldin faiz fırsatı duyuruldu… 

En Yüksek Mevduat Faiz Oranları Belli Oldu!

Denizbank başta olmak üzere bankaların vadeli mevduat hesaplarının faiz oranları güncellendi. Ekim ayına girilmesinin ardından gelen yeni oranlar sayesinde TL birikimlerini değerlendirmek isteyenler için cazip fırsatlar sunuluyor. Denizbank’ın güncel TL mevduat faiz oranlarına göre %21 hoş geldin faizi uygulanacak. MobilDeniz üzerinden hemen kolayca hesap açma işlemlerini gerçekleştirenler anında yüksek faiz oranlarından yararlanabilecekler. 

Denizbank TL Mevduat Faizi Hesaplama 

kenarda-5000-lirasi-olana-en-yuksek-faiz-getirisi-o-banka-harekete-gecti-32-gunde-en-yuksek (2)

TL Mevduatınıza Hoş Geldin Faizi kampanyasını duyuran Denizbank, 31 Ekim 2022 tarihine kadar MobilDeniz üzerinden hesap açma işlemlerini tamamlayan müşterileri için %21 hoş geldin faizi sunuyor. 5.000 TL ile 2 milyon TL arasında açılabilen hesap ile 30 – 180 gün vadeler de tercih edilebilecek. Hoş geldin faiz oranlarından yararlanılabilmesi için Denizbank’ta son 1 aydır açık TL/USD/EUR veya altın vadeli mevduat hesabının olması ve kampanyadan son 6 ay içinde faydalanılmamış olması gerekmektedir. Yatırım oranlarına göre ve vade seçeneklerine göre farklı hesaplama işlemleri yapılmaktadır. 

Asgari ücret ara zam kararı Resmi Gazete'de Asgari ücret ara zam kararı Resmi Gazete'de

Örnek hesaplamaya göre 5.000 TL için 32 günlük vadede net kazanç 87 TL olarak görülmektedir. 10.000 TL’nin net faiz getirisi ise 175 TL olarak hesaplanmıştır. 50.000 TL’nin 32 günlük vadede faiz getirisi ise 875 TL olarak hesaplanmaktadır. 

Denizbank TL Mevduat Hesabı Başvurusu 

Denizbank’ın avantajlı faiz oranlarına sahip vadeli mevduat hesabından yararlanmak isteyenlerin MobilDeniz üzerinden kolayca başvuru işlemlerini yaparak kazanç elde etmeye başlamaları mümkündür.