2023 yılının bütçe planlama çalışmaları son sürat devam ederken son bir yıl içerisinde yükselerek rekor seviyelere ulaşan enflasyon ve diğer alanlarda yaşanan olumsuz gelişmeler, vatandaşların bütçeleri üzerinde etkili olmaya devam ediyor. Son olarak temmuz ayında maaş zammı alan vatandaşlar yükselmeye devam eden enflasyon karşısında ay sonunu getirmekte zorluk çekmeye devam ederken sene sonuna doğru yoğunlaşan kampanya duyurularından kendilerine en uygun olanını yakalamaya çalışıyorlar. 

2023 yılının yeni zamlarından önce tatil planlarını oluşturmak isteyen ve bu kapsamda da hem tatil acentelerinden hem de diğer kurumlardan gelen kampanya haberlerini yakından takip etmeye devam eden tüketicilere, Pegasus’tan önemli bir duyuru geldi. Geçtiğimiz ay içerisinde de farklı noktalara yapılacak olan uçuşlar için avantajlı kampanyalar geliştiren Pegasus, bu kez de Kıbrıs tatili planlayan vatandaşlar için cazip teklifler sunduğunu duyurdu. Firma, yeni kampanyasına ilişkin ayrıntıları, resmi internet sitesi üzerinden paylaştı. 

PEGASUS’TAN İNDİRİMLİ KIBRIS BİLETİ ALMA FIRSATI!

kibris-tatiliniz-pegasustan-simdi-yuzde-40-indirim-ile-alin-kibrisin-tadini-ilkbaharda-cika

Tereyağı 129 TL’ye, sucuklar 62,50 TL’ye, peynirler 19,50 TL’ye düştü! İşte 24 Ocak BİM indirimleri Tereyağı 129 TL’ye, sucuklar 62,50 TL’ye, peynirler 19,50 TL’ye düştü! İşte 24 Ocak BİM indirimleri

Sektörün ileri gelen isimlerinden olan ve hem hizmeti hem de geniş uçuş yelpazesi ile birçok vatandaş tarafından sıklık ile tercih edilen Pegasus, aralık ayına hızlı giriş yaptı. Önce bir konaklama kampanyasının duyurusunu yayınlayan firma, bu kez de uçak biletlerine yönelik bir kampanya düzenlediğini bildirdi. 

Pegasus’un resmi internet sitesi üzerinden duyurulmuş olan yeni kampanya haberine göre 4 Aralık tarihine kadar Kıbrıs için bilet satın alan tüm tüketicilere, yüzde 40 oranında indirim fırsatının sunulacağı bilgisi kaydedildi. Firma yarına kadar biletleme işlemlerinin tamamlanması gereken indirimli biletlerin, 1 Mart- 7 Nisan 2023 tarihleri arasında gerçekleşecek olan uçuşları kapsayacağını belirtti. 

PEGASUS İNDİRİMLİ KIBRIS BİLETİ SATIN ALMA EKRANI

Pegasus’un indirimli bilet avantajından yararlanabilmek için Kıbrıs biletlerinin Pegasus Mobil uygulaması, firmanın resmi internet sitesi veya yetkili acenteler aracılığı ile satın alınması gerekmektedir.