Futbolseverlerin heyecan ile beklediği Dünya Kupası, 20 Kasım tarihinde Katar’da başladı. Efsane takımların efsane futbolcularına ev sahipliği yapan Katar dünya gündemine ilk sıradan giriş yaparken 18 Aralık’ta yayınlanacak olan final maçı için şimdiden geri sayım başladı. 

Heyecanlı karşılaşmalar ile futbolseverleri ekranları karşısına kilitleyen Dünya Kupası tüm hızı ile devam ederken Dünya Kupası’nı dahi gölgede bırakan bir gelişme yaşandı. Son dönemlerin en çok konuşulan isimlerinden birisi olan ve yalnızca oynadığı futbol ile değil toplumsal olaylara karşı takındığı tavır ile de örnek olarak gösterilen futbolcu Cristiano Ronaldo’nun bir kulüpten teklif aldığı ileri sürüldü. Güvenilir kaynaklar aracılığı ile duyurulmuş olan bomba haber, futbolseverleri ve spor camiasını şaşkına çevirdi. 

YOLLARI RESMEN AYRILDI!

kirmizi-seytanlar-ile-yollarini-ayiran-cristiano-ronaldoya-surpriz-teklif-o-kulup-225-milyo (2)

Futbolseverlerin takip ettiği transfer sezonu başladı! İşte bu sezonun yıldızları Futbolseverlerin takip ettiği transfer sezonu başladı! İşte bu sezonun yıldızları

Seneler önce giydiği İngiliz kulüp Manchester United’a geri dönen efsane futbolcu Cristiano Ronaldo, geçtiğimiz günlerde yapmış olduğu açıklama ile gündeme oturdu. Manchester United’ın marketin yapan bir kulüp olduğunu ifade eden Ronaldo, 17 yıldır kulübün sahibi olan Glazer ailesinin bu durumu pek de umursamadığını düşündüğünü belirtti. 13 yıl sonra döndüğü Manchester United kulübünün onu hayal kırıklığına uğrattığını belirten Ronaldo, kulüpte hiçbir şeyin gelişmediğini ve aynen kaldığını bu yüzden de bu duruma kötü anlamda oldukça şaşırdığını ifade etti. 

Ronaldo’nun açıklamalarından sonra efsane futbolcu hakkında verilecek karar merak konusu olurken geçtiğimiz günlerde Manchester United yönetiminden beklenen açıklama geldi. Yönetim, Cristiano Ronaldo’nun sözleşmesinin karşılıklı olarak feshedildiğini ifade etti. 

FLAŞ TEKLİF İDDİASI!

Dünya Kupası öncesinde Chelsea ile anılmaya başlanan Cristiano Ronaldo, bugün flaş bir iddia ile gündeme geldi. CBS Sports tarafından aktarılan habere göre Suudi Arabistan’ın güçlü kulübü Al- Nasr’ın Ronaldo’ya teklif götürdüğü ileri sürüldü. CBS Sport Al- Nasr yönetiminin Ronaldo’ya 3 yıllık sözleşme karşılığında 225 milyon dolar teklif ettiğini iddia etti.