Maliyetlerde gözlenen artışlar, her sektörde olduğu gibi turizm sektöründe de yüksek oranlı zamların telaffuz edilmesine sebep oldu. Her sene özellikle lüks tatil beldelerinde yüksek fiyatlar duymaya alışan tüketiciler, bu yaz işletmelerden gelen fiyat açıklamaları ile adeta beyinlerinden vurulmuşa döndüler. Bu sebep ile mevcut bütçeleri ile yaz tatili planlayamayan ve dolayısı ile de senelik tatillerini yapamayan vatandaşlar, sene bitmeden hiç değil ise kış tatili yapabilmek adına fiyat araştırması yapmaya başladılar. 

İmzalar atıldı, taşıt kredisi geri ödemelerine erteleme geldi! İşte detaylar İmzalar atıldı, taşıt kredisi geri ödemelerine erteleme geldi! İşte detaylar

Havaların giderek daha da fazla soğumaya başladığı şu günlerde fiyatların bir nebze olsun düşeceğine dair umut besleyen tüketiciler için Türkiye İş Bankası’ndan da yüzleri güldüren bir kampanya açıklaması geldi. Tatil rezervasyonu yapacak olan mevcut müşterilerine TL hediyesi vereceğini belirten Türkiye İş Bankası, yeni kampanyasına ilişkin ayrıntıları kamuoyu ile paylaştı. 

TÜRKİYE İŞ BANKASI’NDAN KIŞ TATİLİ KAMPANYASI!

kis-tatili-rezervasyonlarini-turkiye-is-bankasi-kartlari-ile-yapanlara-100-tl-hediye-son-ba (2)

Senenin yorgunluğunu atmak ve yeni yıla daha dinç bir zihin ile girmek isteyen mevcut müşterileri için avantajlı bir kampanya geliştirdiğini duyuran Türkiye İş Bankası, yeni kampanyası kapsamında Obilet platformu ile iş birliği yaptığını açıkladı. İş birliğinden doğan yeni kampanyanın ayrıntıları, tüketiciler ile paylaşıldı. 

Türkiye İş Bankası- Obilet iş birliği kapsamında geliştirilmiş olan yeni kampanyaya göre ilgili platform üzerinden yapılacak olan bin TL ve üzeri tutarlı otel rezervasyonu ile bilet harcamalarına, 100 TL değerinde Maxi Puan hediyesinin verileceği bilgisi kaydedildi. 

TÜRKİYE İŞ BANKASI KIŞ TATİLİ KAMPANYASININ BAŞVURU DETAYLARI 

Türkiye İş Bankası tarafından duyurulmuş olan 100 TL değerinde Maxi Puan kazanımlı yeni tatil kampanyasından yararlanmak için ek bir başvurunun yapılmasına gerek yoktur. Obilet platformu üzerinden bankanın kredi kartı veya bankamatik kartı aracılığı ile en az bin TL’lik harcamanın yapılması, 100 TL’lik hediyenin kazanılabilmesi için yeterlidir. Kampanyadan yararlanmak isteyen tüketicilerin, 20 Aralık tarihine kadar harcamayı gerçekleştirmeleri gerekmektedir.