Ekonomi piyasalarında devam eden yukarı yönlü hareketler sebebi ile yükselen masraflar, hali hazırda dara düşmüş tüketici bütçelerini sıfırlanma noktasına getirdi. En temel ihtiyaçlarını dahi adet hesabı ile karşılamaya çalışan vatandaşlar için her yıl yaptıkları gibi bu sene de tatil planı yapabilmek resmen hayal oldu. 

Daralan bütçeleri ile ay sonlarını getirmeye çalışırken bir taraftan da tüm bir senenin yorgunluğunu atmak, bir nebze olsun kendilerine vakit ayırarak dinlenebilmek isteyen tüketiciler, bütçelerine uygun tatil planlarını araştırmaya başladı. Yükselen tatil masrafları sebebi ile çoğunluk ile bu girişimlerinden elleri boş dönen vatandaşlara, Ziraat Bankası’ndan eşsiz bir kampanya desteği geldi.

Kamu bankalarının en önemli isimlerinden olan Ziraat Bankası, tatil yapmak isteyen ancak bu isteklerini gerçekleştirebilmek adına bütçe desteğine ihtiyaç duyan vatandaşlar için yeni bir tatil kampanyası geliştirdiğini duyurdu. Banka, 14 Aralık tarihine kadar başvuruları kabul edecek olduğu yeni kampanyasının ayrıntılarını tüketiciler ile paylaştı. 

4A 4B 4C BAĞKUR Memur SSK EYT emeklilerine müjde! 31 Ağustos tarihine kadar 10.000 TL ek ödeme hesaba yatacak 4A 4B 4C BAĞKUR Memur SSK EYT emeklilerine müjde! 31 Ağustos tarihine kadar 10.000 TL ek ödeme hesaba yatacak

ZİRAAT BANKASI TATİL KAMPANYASI KASIM 2022

kis-tatiliniz-ziraat-bankasindan-14-aralika-kadar-1250-tl-tanimlanacak-firsati-kacirmayin

Vatandaşların desteğe ihtiyaç duydukları her noktada kendisini göstermeye çalışan Ziraat Bankası, bu kez de tatil yapma ihtiyacı duyan ancak bütçesi yetersiz kalan mevcut Bankkart müşterileri için yeni bir kampanya geliştirdiğini duyurdu. Kamu bankası, yeni kampanyasının ayrıntılarını paylaştı. 

Ziraat Bankası’nın resmi internet sitesi üzerinden duyurulmuş olan yeni tatil kampanyasına göre TatilBudur platformu üzerinden tek seferde yapılacak olan 7.500- 12.500 TL arası harcamalara 750 TL, 12.500 TL ve üzeri tutarlı harcamalara ise 1.250 TL tutarında Bankkart Lira hediyesinin verileceği bildirildi. 

ZİRAAT BANKASI TATİL KAMPANYASININ BAŞVURU AYRINTILARI

Ziraat Bankası bin 250 TL’ye kadar Bankkart Lira hediyesi vereceği tatil kampanyası ile tüketicilerin dikkatlerini çekmeyi başardı. Kampanyadan yararlanmak isteyen tüketicilerin hem mobil uygulama hem de Bankkart’ın resmi internet sitesi üzerinden başvuru yapabileceklerini belirten kamu bankası, TATILBUDUR yazıp 4757’ye göndererek de kampanya katılımını gerçekleştirebileceklerini bildirdi.