Ziraat Bankası’nın avantajlı kredi kartı Bankkart sahiplerine özel fırsatlar devam ediyor. Giyim ve aksesuar alışverişlerinde kırmızı etiketli ürünlerde geçerli olmak üzere yüzde 30’a varan indirim fırsatları uygulanacak. Erken sezon indirimi kapsamında ilgili mağazalardan yapılacak alışverişlere özel vatandaşlara fırsat sunulacak. 

Son dönemde birçok sektörde olduğu gibi giyim ve aksesuar ürünlerinde de artan fiyatların ardından kışlık alışverişlerini yapmak isteyenler için avantajlı oranlar sunulacak. Yüzde 30’a varan indirim fırsatları ile kışlık giyim ihtiyaçlarını karşılamak isteyenler kampanyadan yararlanabilecek. 

LC WAİKİKİ MAĞAZALARINDA YÜZDE 30 İNDİRİM FIRSATI!

kisin-giyim-ihtiyaci-olanlar-icin-ziraatten-yeni-firsat-bu-kisiler-yuzde-30-daha-indiriml (2)

Ziraat Bankası Bankkart kampanyaları kapsamında giyim ve aksesuar alışverişlerine özel indirim fırsatları duyuruldu. LC Waikiki mağazalarında kırmızı etiketli ürünlerde geçerli olmak üzere yüzde 30 indirim fırsatları uygulanacak. Erken sezon indirimi kapsamında vatandaşların birçok giyim ve aksesuar ürününde indirim olanaklarından yararlanması sağlanacak. 

İndirim kampanyası kapsamında, Bankkart ile LC Waikiki mağazalarında kırmızı etiketli ürünlerde yapılacak alışverişlerde yüzde 30 indirim uygulanması hedefleniyor. Kampanya sadece kırmızı etiketli ve seçili ürünlerde geçerli olacak. Stoklarla sınırlı kampanya kapsamında vatandaşların kışlık alışverişlerini avantajlı oranlarla yapmaları sağlanacak. 

30 KASIM SON BAŞVURU TARİHİ!

Vakıfbank, 3+1 dubleks dair için 373 bin TL istiyor! Vakıfbank, 3+1 dubleks dair için 373 bin TL istiyor!

LC Waikiki mağazalarında 30 Kasım 2022 tarihine kadar kırmızı etiketli ürünlerde Bankkart ile yapılacak alışverişlerde yüzde 30’a varan indirimler uygulanacak. Ziraat Bankası’nın avantajlı kredi kartlarından olan Bankkart kampanyaları arasında yer alan fırsat ile kışlık giyim ihtiyacı olan vatandaşların en uygun indirim fırsatlarından yararlanması sağlanacak. 

07 Ekim – 30 Kasım 2022 tarihleri arasında geçerli olan kampanya kapsamında kişiye özel şifreli kampanyalar ve diğer kampanyalarla birleştirme imkanı yer almıyor. Avantajlı oranlardan yararlanarak LC Waikiki mağazalarından yapacağınız alışverişlerde yüzde 30’a varan indirimler geçerli olacaktır. İndirim olanaklarından yararlanarak kışlık alışverişlerini yapmak isteyenler için cazip kampanyalar devam ediyor.