Artan maliyetler, yüksek enflasyon ve pandemi sürecinin de etkisiyle birçok işletme finansman sorunları yaşamaya başladı. Özellikle KOBİ’lerin finansman ihtiyaçlarının karşılanması için devlet ve özel bankalar aracılığıyla krediler verilmeye başladı. 

30 milyon TL’ye kadar avantajlı faiz oranları ile KOBİ’lerin finansman ihtiyaçlarının karşılanmasına yönelik Akbank’tan kredi desteği veriliyor. KOBİ’lere özel taksitli ticari kredi seçeneklerinden yararlanarak işletmelerin birçok ihtiyacını karşılaması hedefleniyor. 

KOBİ’LERE 30 MİLYON TL’YE KADAR KREDİ DESTEĞİ!

kobiler-icin-31-aralik-son-tarih-30-milyon-tlye-kadar-ozel-taksitli-ticari-kredi-kullandiri (2)

Halkbank’tan Devlet Destekli Konut Kredisi! Halkbank’tan Devlet Destekli Konut Kredisi!

Akbank’ın avantajlı faiz oranları ile 30 milyon liraya kadar kredi desteği duyuruldu. 12 aya varan vadeler ile kullandırılacak kredi kapsamında ayrıca özel taksit seçenekleri ve uygun faiz oranları uygulanacak. 

Son yıllarda döviz kurunda yaşanan artış, enflasyon ve diğer etkenlere bağlı olarak işletmelerin artan maliyetleri sonrasında bankalardan gelen destekler araştırılmaya başladı. Aylık düşük faiz oranları ile kullandırılacak kredi kapsamında 30 milyon TL’ye kadar kredi kullanılabilecek. 

AKBANK KOBİ TİCARİ KREDİ FAİZ ORANLARI NE KADAR?

Akbank’tan KOBİ’lere kredi kampanyası kapsamında duyurusu yapılan finansman seçenekleri uygun faiz oranları ve geri ödeme seçenekleriyle dikkat çekiyor. 30 milyon TL’ye kadar krediden yararlanmak isteyenler için yüzde 1,42’den başlayan faiz oranları uygulanacak. 

Kredi talebi ve ödeme planları, evrak setinin tamamlanmasının ardından Akbank tarafından olumlu değerlendirme sonucunda karşılanmaktadır. 12 ay vade seçeneklerine yer verilen kredi kapsamında KOBİ’lerin birçok ihtiyacına yönelik çözümler sunulacak. 

31 ARALIK 2022 SON BAŞVURU TARİHİ

Özel taksitli ticari KOBİ kredisinden yararlanmak isteyenlerin 31 Aralık 2022 tarihine kadar başvurularını yapmaları gerekmektedir. 30 milyon TL’ye kadar 12 ay vade ve yüzde 1,42’den başlayan özel faiz oranları ile Taksitli Ticari Kredi kullandırılması hedeflenmektedir. 

Son başvuru tarihinden önce Akbank şubelerinden kredi taleplerinin iletilmesi ve en özel faiz oranları ile ödeme seçeneklerinden yararlanarak KOBİ’lerin tüm finansman ihtiyaçlarını karşılamaları sağlanmaktadır.