KOBİ’lerin iş yeri satın almak ya da mevcut iş yerinde değişikliğe gitmek için Denizbank’tan kredi kullanmaları sağlanacak. Uzun vadeli sermaye ihtiyaçlarına yönelik de iş yeri mortgage kredisinden yararlanma imkanı sunuluyor. 

100 bin TL nakit desteği için Ziraat Bankası’ndan haber geldi! 100 bin TL nakit desteği için Ziraat Bankası’ndan haber geldi!

Ekonomide yaşanan olumsuz gelişmeler sonrasında KOBİ’lerin finansman sorunlarına yönelik Denizbank’tan avantajlı kredi seçenekleri sunulmaya devam ediyor. Bu kapsamda Sermayenize Destek Kredisi kapsamında iş yeri ve mortgage kredileri hayata geçirildi. 

120 AY VADEYLE KOBİ’LERE İŞ YERİ KREDİSİ

İş yeri ve morgage kredileri kapsamında TL cinsinden finansman kullandırılması hedefleniyor. Bu kapsamda 10 yıla (120 ay) varan vade seçeneklerinden yararlanma imkanı sağlanacak. Yeni iş yeri satın almak, mevcut iş yerini değiştirmek ya da uzun vadeli sermaye ihtiyaçlarının karşılanması için ilgili kredi koşullarını sağlayanların finansman desteğinden yararlanması sağlanacak. 

120 ay vade seçeneğinin yanı sıra uygun faiz oranlarından da yararlanma ve işletmelerin gelir akışına göre en uygun ödeme planlarından yararlanma fırsatları sunuluyor. Avantajlı oranlardan yararlanarak Denizbank’tan kredi kullanılmasına olanak sağlanacak. 

ESNEK GERİ ÖDEME SEÇENEKLERİ SUNULUYOR 

kobilere-is-yeri-ve-mortgage-kredileri-duyuruldu-denizbanktan-10-yil-vadeyle-kredi-verilece (2)

KOBİ’lere özel kredi seçenekleriyle birçok işletmenin finansman ihtiyacını karşılamayı başaran Denizbank, sabit eşit taksitli ya da işletmenin nakit akışına uygun olarak esnek geri ödeme seçenekleriyle kredi sağlanacak. Bu kapsamda erken ödeme yapıldığı takdirde erken ödenen anaparanın %2’si kadar erken ödeme ücreti alınmaktadır. 

10 yıla varan vade ve uygun faiz oranlarının yanı sıra esnek ödeme planlarından da yararlanarak iş yeri ve mortgage kredileri ile KOBİ’lerin finansman arayışlarına çözüm sunulması hedefleniyor. TL cinsinden kullandırılacak kredilerde avantajlı oranlar uygulanacak. 

DENİZBANK İŞ YERİ VE MORTGAGE KREDİLERİ 

İş yeri ve mortgage kredileri kapsamında KOBİ’lerin finansman ihtiyacına yönelik uygun oranların yanı sıra satın alacakları yerin ekspertiz değerinin büyük bölümüne kredi sağlanacak. Bu kapsamda satın alınmak istenen yerin ekspertiz değerinin yüzde 75’ine kadar kredi verilmesi hedefleniyor.