Dijital platformların kullanımlarının artması ile birlikte hem izleyici alışkanlıkları değişti hem de ünlü isimlerin program formatları ana akım medyayı yavaş yavaş terk etmeye başladı. Bu durum hali hazırda popülerliğe sahip olan isimlerin kitlelerini genişletirken henüz ünlü olmayan isimlerin de kariyerlerinin hızlan şekillenmesini sağladı. 

Ürettikleri içerikleri sosyal medya platformları aracılığı ile izleyicilere ulaştıran birçok isim son dönemlerde hızla popülerleşmeye başladı. Kendilerini geliştirmeye devam eden isimler yerlerini sağlamlaştırırken tekrara düşen isimlerin ünlülük durumu kısa sürdü. Bu duruma olumlu olarak verilebilecek en güzel örneklerden birisi ise ünlü Komedyen Hasan Can Kaya oldu.

Breaking Bad'in Başrolü: Walter White'a Sadece Bir Şart İle Dönerim Breaking Bad'in Başrolü: Walter White'a Sadece Bir Şart İle Dönerim

Seneler önce YouTube kanalından yayınlamaya başladığı “Konuşanlar” isimli program ile izleyicilerin dikkatlerini çekmeyi başaran ve ekran önünde olmamasına rağmen platform üzerinden geniş bir hayran kitlesine hitap etmeyi başaran Hasan Can Kaya, geçtiğimiz sezon ünlü medya patronu Acun Ilıcalı’nın da dikkatini çekti. Hasan Can Kaya’nın programını seyreden ve onun büyük bir yetenek olduğunu belirten Ilıcalı, Kaya’yı sahibi olduğu Exxen platformuna transfer etti. 

Bir süredir Exxen platformu üzerinden yayınlanan Konuşanlar programı ile hem tanınırlığını arttıran hem de hayran kitlesini katlayan Hasan Can Kaya, yayınlanan son bölümde bir kadın konuk ile yaşadığı diyalog sayesinde gündeme oturdu. 

“AŞIRI MUHAFAZAKAR GİYİNMİŞSİN!”

konusanlar-programi-gundemi-salladi-ic-camasiri-giymeyen-kadin-konuk-hasan-can-kayayi-soke- (2)

Son bölümü ile yine gündemi sallayan Konuşanlar programı, sosyal medyada da en çok konuşulan programlardan birisi oldu. Bölümde Hasan Can Kaya’nın bir kadın konuğa “aşırı muhafazakar giyinmişsin, neden?” şeklinde bir soru yöneltmesi herkesi şaşırttı. 

MUHTEŞEM İTİRAF!

Kendisine giyimi ile ilgili bir soru yöneltmiş olan Hasan Can Kaya’ya “çok açık giyinmeyi tercih etmedim, ekranda kötü duruyor” yanıtını veren genç kadın, “aslında sütüm çok kapalı değil ama iç çamaşırı giymediğim için kapatmayı tercih ettim” ifadelerini kullanarak başta Hasan Can Kaya’yı olmak üzere salonda bulunan herkesi şaşkına çevirdi.