Konut fiyatları ve konut kredilerinde faiz oranlarının her geçen gün artması vade sayılarının uzamasını da beraberinde getirdi. Bu sayede daha uzun vadede düşük taksit ödeyerek vatandaşların ev sahibi olmaları sağlanıyor. En uygun oranlarlar yararlanabileceğiniz konut kredisi avantajları sayesinde birçok kişinin ev sahibi olması hedefleniyor.

Artan konut fiyatları nedeniyle satışlarda da son dönemde ciddi bir düşüş olmasının ardından vatandaşlar en uygun konut kredisi kampanyalarını araştırmaya başladılar. Bu kapsamda QNB Finansbank konut kredisi fırsatlarını tercih ederek en uygun oranlardan yararlanmaya başlayabilirsiniz. 

QNB’DEN 180 AY VADELİ KONUT KREDİSİ FIRSATI 

konut-kredisinde-vadeler-yukseldi-qnb-finansbanktan-yeni-oranlar-180-ay-vadeli-konut-kredis

QNB Finansbank, yeni bir ev sahibi olmak isteyenler için vade sürelerini uzattı. Standart Konut Kredisi kampanyası kapsamında duyurusu yapılan yeni vade oranları ile vatandaşların daha uzun vadede düşük taksit ödeyerek ev sahibi olması sağlanacak. 

2022 Aralık ayı itibariyle de devam eden uygun faiz ve vadelerden yeni yıldan önce yararlanmak isteyen birçok kişi QNB Finansbank kredilerini araştırmaya devam ediyor. 180 ay vade seçenekleri ve sabit faiz oranları sayesinde öngörülebilir ödemelerle ev sahibi olmak isteyenler için avantaj sağlanacak. 

QNB FİNANSBANK KONUT KREDİSİ HESAPLAMASI 

QNB Finansbank’ın 180 ay vadeli Standart Konut Kredisi kapsamında en uygun oranlar sunulmaya devam ediyor. Öngörülebilir faiz oranları sayesinde rahatça ödeme planından yararlanarak düşük taksit oranları ile ödemelerinizi gerçekleştirmeniz mümkündür. 180 ay vadede, 100 bin lira konut kredisi için yapılan örnek hesaplamada ise 2.405 TL aylık taksit oranları hesaplanmıştır. 

QNB FİNANSBANK KONUT KREDİSİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Bankaların taşıt kredisi faiz oranı düştü! İşte yeni fırsat Bankaların taşıt kredisi faiz oranı düştü! İşte yeni fırsat

Standart Konut Kredisi fırsatından 180 ay vade seçenekleriyle yararlanmak isteyen vatandaşlar satın alacakları evi teminat göstererek kredi kullanılabilmektedir. Satın alacağınız konutun tapu fotokopisi, kimlik belgesi, güncel tarihli herhangi bir fatura ve maaş bordrosu – gelir belgesi gibi belgeler ile banka şubelerinden kredi başvurusu yapılabilmektedir.