Emlak piyasalarında gayrimenkul fiyatları artmaya devam ederken bankalardan uygun oranlara sahip mortgage kredileri gelmeye devam ediyor. Garanti BBVA’nın yeni ev almak isteyenlere özel fırsatları ise dikkat çekti. 

Evi olan ve yeni bir ev daha satın almak isteyen vatandaşların herhangi bir peşinat ödemeden satın almak istedikleri evin tamamına kredi kullanmaları sağlanmaktadır. Uygu faiz oranlarından ve geri ödeme seçeneklerinden yararlanarak vatandaşların yeni bir ev daha satın almaları destekleniyor. 

PEŞİNATSIZ KONUT KREDİSİ 

Evi olan ve yeni bir ev daha satın almak isteyenler için Garanti BBVA 0 Mortgage kapsamında avantajlı oranlar sunmaya devam ediyor. Hiçbir peşinat ödemeden kredi kullanılarak vatandaşların ev sahibi olmaları sağlanacak. 

Peşinatsız konut kredisi kapsamında hem yeni evi hem de eski evi ipotek ettirerek evin tamamı için kredi kullanılabilecek. TL cinsinden kullandırılacak kredi kapsamında Garanti BBVA Mortgage avantajları da uygulanıyor. 

EVİN TAMAMINA KREDİ FIRSATI 

konut-kredisinde-yepyeni-firsat-o-banka-pesinat-derdini-ortadan-kaldirdi-240-ay-vadeyle-kre

Yeni bir ev satın almak isteyen vatandaşların satın almak istedikleri evin tamamına kredi kullanmasını sağlayan Garanti BBVA, peşinat derdini de ortadan kaldırıyor. Uzun süredir piyasalarda devam eden durgunluk sonrasında Garanti BBVA’nın peşinatsız ve evin yüzde yüzüne kadar sağlanan kredi ile ev sahibi olmak isteyenlere destek veriliyor. 

Zam geldi, Bakan Yanık SED ödemesi alanlara seslendi! Zam geldi, Bakan Yanık SED ödemesi alanlara seslendi!

240 AY VADELİ KONUT KREDİSİ 

240 aya varan vade seçenekleriyle aylık düşük taksitler ödeyerek, kira öder gibi ev sahibi olmak isteyenler için Garanti BBVA’dan ayrıcalıklı konut kredisi seçenekleri sunuluyor. Faiz tipini sabit ya da değişken olarak belirleyebilir ve vatandaşların ödemelerini rahatça yapmaları sağlanabilmektedir. 

Garanti BBVA’nın 0 Mortgage kredisi kullanılırken aynı zamanda mortgage ürün özelliklerinden de faydalanarak farklı ödeme planlarının da seçilmesi sağlanmaktadır. Peşinatsız ve evin tamamına 240 ay vadeyle kredi veren Garanti BBVA, mortgage fırsatları ile birçok kişinin ev sahibi olmasını sağlıyor.