Kamu mevduat bankalarından biri olan Ziraat’ten vatandaşları sevindiren konut kredisi kampanyası duyurusu yapıldı. Avantajlı faiz oranları ve uygun geri ödeme seçenekleriyle kullandırılacak kredi kapsamında ayrıcalıklı oranlar sunuluyor. 

Aylık düşük taksit oranları ve vadeler ile ev sahibi olmak isteyen vatandaşlar cazip oranlardan yararlanabilecek. Sadece yüzde 1,36 faiz oranlarının uygulandığı kredinin geri ödemesi ise uygun vadeler ile sağlanacak. Artan konut fiyatlarının ardından Ziraat Bankası’ndan gelen cazip oranlar ev sahibi olmak isteyenleri sevindirdi. 

ZİRAAT BANKASI KONUT KREDİSİ FAİZ ORANLARI

EYT'lilerin maaş tarihi belli oldu! EYT'lilerin maaş tarihi belli oldu!

Ziraat Bankası Konut Kredisi fırsatları kapsamında faiz oranları yeniden belirlendi. Buna göre yüzde 1,36’dan başlayan faiz oranları ile vatandaşların yeni konut satın almaları için uygun finansman çözümleri sağlanacak. Cazip oranlardan yararlanarak uygun vadeler ile ödeme yapılabilecek.

120 ay vade seçeneklerinin de yer aldığı kredi sayesinde artan fiyatlar nedeniyle ev alma hayallerini ertelemek zorunda kalanlara en avantajlı çözümler sunuluyor. Devlet bankası ayrıcalıklarından da yararlanarak vatandaşların ev sahibi olması sağlanacak. 

KİRA ÖDER GİBİ EV SAHİBİ OLMA FIRSATI!

konut-satin-alacaklara-ziraatten-en-uygun-konut-kredisi-oranlari-1695-tl-taksitle-ev-sahibi (2)

Aylık düşük taksit oranları sayesinde Ziraat Bankası konut kredisi fırsatından yararlanacak kişiler rahatlıkla ödemelerini yapabilecekler. Yüzde 1,36 faiz oranları ile sunulacak kredide ayrıcalıklı oranlar uygulanıyor. 100.000 TL konut kredisi için yapılan örnek hesaplamada 120 ay vadede aylık sadece 1.695 TL taksit tutarı belirlenmiştir. Kira öder gibi ev sahibi olmak isteyenler Ziraat Bankası kredisini rahatça kullanabilecek. Uygun geri ödeme seçenekleriyle ev sahibi olma fırsatından tüm vatandaşların yararlanması sağlanacak. 

ZİRAAT BANKASI KONUT KREDİSİ BAŞVURUSU 

Ziraat Bankası konut kredisine başvuru yapmak isteyenlerin Ziraat Bankası şubelerine giderek ilgili belgeler ile başvuru işlemlerini yapmaları mümkündür. Bu kapsamda konut kredisi başvuru için gerekli belgelerden bazıları şunlardır:

  • Başvuru formu,
  • Kimlik/sürücü belgesi fotokopisi,
  • Gelir belgesi,
  • Satın alınacak konutun tapu belgesi fotokopisi,
  • Diğer belgeler vb.