2021 yılının son çeyreğinde başlayan ve 2022 yılının tamamı boyunca da devem eden zorlu ekonomik dönem, vatandaşların ceplerinde nakit kalmamasına sebep oldu. Hali hazırda yükselme eğiliminde olan enflasyonun başta Ukrayna savaşı sonrasında ise FED faiz artırımı kararları ve diğer olumsuz gelişmeler ile karşı karşıya kalarak hız kazanması, maaşlara yapılan tüm iyileştirmelere rağmen geçim derdinin ortaya çıkmasına yol açtı. 

Alım güçleri düşen ve bu sebep ile de aylık kazançları ne kadar artarsa artsın gündelik hayatın pahalılığına ayak uyduramayan vatandaşlar, yıl boyunca bankaların kapılarını aşındırmış olsalar da yükselen faizler sebebi ile yeni bir borcun altına girmeye cesaret edemediler. Bu kapsamda yeni yıla girilmesine sayılı günler kala bankaların olası ihtiyaç kredisi kampanyalarını araştırmaya devam eden vatandaşlara, QNB Finansbank’tan sene sonu müjdesi geldi.

Senelerdir özel bankacılık sektöründe faaliyet gösteren ve kurulduğu günden bu yana tüketici gereksinimlerine göre kampanyalar düzenleme gayreti içerisinde olan QNB Finansbank, yeni bir kredi ürünü düzenlediğini duyurdu. 18 yaş üstü her vatandaşa statüsüne, meslek grubuna, emeklilik durumuna bakmadan kredi hizmeti sunacağını ifade eden QNB Finansbank, finansman desteğine ilişkin detayları paylaştı. 

STATÜ, MESLEK, EMEKLİLİK AYRIMI YOK!

ÖSYM engelini aşan öğrenciler ev sahiplerine takıldı! Öğrencilere kiralık ev fiyatları cep yakıyor ÖSYM engelini aşan öğrenciler ev sahiplerine takıldı! Öğrencilere kiralık ev fiyatları cep yakıyor

150 bin TL’ye kadar olan nakit gereksinimlerini ihtiyaç kredisi ürünü aracılığı ile karşılayacağını ifade eden QNB Finansbank, bu kredi ürünü kapsamında 15 bin TL’ye kadar nakit desteği almak isteyen tüketiciler için faizleri yüzde 0,98’e indirdiğini belirtti. Bu ayrıcalığı yalnızca mobil uygulaması üzerinden ilk kez QNB Finansbank’lı olacak olan vatandaşlara tanıyacağını ifade eden banka, emekli veya çalışan fark etmeksizin herkese 12 ay vade avantajı ile nakit desteği sağlayacağını bildirdi.  

QNB FİNANSBANK’IN DÜŞÜK FAİZLİ KREDİSİNİN AYLIK TAKSİT ÖDEMESİ NE KADAR?

kredi-hizmetlerinde-sene-sonu-ucuzlugu-qnb-finansbank-herkes-icin-faizleri-yuzde-098e-dusur

QNB Finansbank, sene sonuna kadar mobil uygulaması üzerinden banka müşterisi olan ve ihtiyaç kredisi ürününden yüzde 0,98 faiz ve 12 ay vade avantajı ile 15 bin TL’lik nakit desteği almak isteyen tüketicilerin ödeyecekleri aylık taksit tutarını, 1.351,75 TL olarak hesapladı.