Kütahya'da bir köyde yaşayan vatandaşlar sokak ortasında karşılaştıkları manzara karşısında şoke oldu. Büyük ölçüde tahrip olmuş bir insan bedeniyle karşılaşan vatandaşlar derhal 112 Acil Çağrı Merkezi'ni arayarak yardım istedi. Olay yerine gelen jandarma tarafından yürütülen soruşturma neticesinde olayın üzerindeki sır perdesi de çözüldü. 

Sekiören köyü sakinleri dün sabah saatlerinde hayatlarının en büyük şokunu yaşadı. Köy sakinleri tarafından sokak ortasında cansız bir kadın bedeni bulundu. Ancak bulunan ceset büyük ölçüde tahrip edilmişti. Derhal 112 Acil Çağrı Merkezi'ni arayan köy sakinleri, yardım istedi. İhbarı değerlendiren jandarma derhal olay yerine geldi. Mevcut durum olay yerine gelen jandarma ekiplerini bile şaşkına çevirdi.

Olay yerinde yapılan incelemenin ardından talihsiz kadının cansız bedeni adli tıp morguna kaldırıldı. İlk etapta hem köylüler hem de jandarma ekipleri bulunan cansız bedenin cani bir cinayete kurban gittini düşündü. Olayla alakalı başlatılan geniş çaplı soruşturma neticesinde gerçek ortaya çıktı. 

Jandarma ekipleri öncelikle cansız kadın bedeninin kimliğini belirlemek üzere çalışma başlattı. Kısa süre içinde sokak ortasında paramparça halde bulunan cesedin kim olduğu anlaşıldı. Söz konusu ceset köy sakinlerinden 68 yaşındaki Emine isimli kadına aitti. 

Adli Tıp incelemesinin ardından olayla alakalı tüm soru işaretleri de ortadan kalkmış oldu. Korkunç vaziyette ölü bulunan talihsiz kadının vahşi bir cinayete kurban gitti düşünülürken, gerçek ölüm nedeni çok faklı çıktı. Büyük ölçüde tahrip olmuş halde bulunan ceset üzerindeki incelemenin ardından, kadının bir hayvan tarafından öldürüldüğü belirlendi. Adli tıp raporunda belirtilen ve ceset üzerinde tespit edilen izlere bakıldığında, talihsiz kadına saldıran hayvanın ayı olduğu düşünülüyor.

Borcu olanlar dikkat, yapılandırma haberi pazartesi günü Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan gelecek! Borcu olanlar dikkat, yapılandırma haberi pazartesi günü Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan gelecek!

Köylüler olayın şokunu atlatamadan öğrendikleri ayı detayının ardından bu kez de korku ve panik içinde. Talihsiz kadın ile aynı kaderi paylaşmak istemeyen köylüler, kendilerince saldırgan ayıya karşı önlemler aldı.