Kuveyt Türk'ün bireysel banka hesabı kullanıcıları ile şahıs firmaları ve çiftçi hesabı kullanıcıları için sunduğu kampanya devam ediyor. Kasım ayı sonuna kadar geçerli olan kampanyadan Kuveyt Türk mobil üzerinden görüntülü görüşme yolu ile banka hesabı açanlar yararlanabilecek.

Hesap açan müşteriler 300 TL'ye kadar Sağlam Nakit Kart harcaması yaptıkları anda bu harcamanın tamamını iade olarak hesabına geri alabiliyor. Şahsi firmalara ve çiftçi hesabı bulunanları özel Hoş Geldin Paketi kapsamı içerisinde her bir müşteriye özel olarak ücretsiz Business Plus kart, Tohum kart, KOBİ kart, 2 adet ve 10 yaprak ücretsiz çek karnesi, ücretsiz 2 adet HGS etiketi ve son olarak ücretsiz 100 tane çek tahsilatı sunuluyor.

LGS'de 562 öğrenci tüm soruları doğru yanıtladı LGS'de 562 öğrenci tüm soruları doğru yanıtladı

KUVEYT TÜRK 300 TL NAKİT İADE KAMPANYASINDAN KİMLER YARARLANABİLİR?

kuveyt-turk-duyurdu-hesap-acana-300-tl-odenecek

Kuveyt Türk'ün sunduğu kampanya 3 Kasım tarihinden sonra banka müşterisi olanlar için geçerliliğini koruyor. Görüntülü görüşme yolu ile 30 Kasım tarihine kadar hesap açan tüm şahıs firmaları ve çiftçiler bu faydadan yararlanabilecek. 30 Kasım tarihine kadar ilk kez hesap açacak olan kişiler tek seferde yapacakları 300 TL ve üzeri Sağlam Nakit Kart harcamasına 300 TL nakit iade kazanacak.

KUVEYT TÜRK 300 TL NAKİT İADE KAMPANYA ŞARTLARI NELERDİR?

Bankanın bireysel müşteriye sunduğu tüm kampanyadan yalnızca bir kez bir faydalanabilecek. Kazanımlar tek seferlik olup 10.000 kişiyle sınırlandırılmıştır. Farklı kampanyalarla birleştirilerek kullanılamaz. Kuveyt Türk Mobil görüntülü görüşme yoluyla bankaya katılan kişilere sunulacak bu fırsat üzerinde banka değişiklik yapma ya da kampanyayı durdurma hakkını kendinde saklı tutar.

KUVEYT TÜRK 300 TL NAKİT İADE KAMPANYASINA NASIL BAŞVURULUR?

Banka müşterisi olarak sunulan faydalanan yararlanmak isteyenlerin TC vatandaşı olması, 18 yaşını doldurmuş olması ve Kuveyt Türk Mobil Hesabı üzerinden başvuru adımlarını takip etmesi yeterli oluyor. “Müşteri ol” butonuna tıklayarak açılan sayfa içerisinde yer alan “Başvuru Formu” doldurulmalı. Çipli kimlik kartı bulundurulmalıdır. Kartın arka yüzü NFC sistemi ile kameraya okutulmalıdır. Yapılan yönlendirmeler sonrasında ekranda yer alan “sözleşme onayı” yapıldıktan sonra müşteri temsilci ile görüşme başlatılır. Son olarak hesap açılışı gerçekleştirilerek süreç tamamlanır. Kişiye özel geçici şifre gönderilir ve bu şifre ile Kuveyt Türk Mobil hesabına giriş yapılarak banka içerisinde sunulan fırsatlardan faydalanmaya başlanabilir.