Ziraat Bankası Bankkart sahipleri kredi kartı ya da banka kartı ile yapacakları alışverişlerde 500 TL nakit kazanç sağlıyor. Kampanya dönemi devam ederken yapılacak başvuru sonrasında indirimden faydalanabiliyor. Başvuru şartları arasında tek seferde yapılacak 5.000 TL ve üzeri alışverişte  geçerli oluyor.

Ziraat Bankası'nın sunmuş olduğu kampanya kapsamında her bir müşteri bu kampanyaya katılım sağlayabiliyor. 500 TL indirimden yararlanmak isteyenlerin sadece Vatan Bilgisayar üzerinden alışveriş yapması gerekiyor. Vatanbilgisayar.com internet sitesi ya da Vatan Bilgisayara ait mağazalar içerisinde yapılacak alışverişlerde geçerliliğini koruyor.

ZİRAAT BANKASI İLE 500 TL ELEKTRONİK İNDİRİMİ NASIL KAZANILIR? BAŞVURU İŞLEMLERİ

3-laptop-tablet-ve-akilli-telefon-alisverisine-500-tl-indirim-kampanyasi-duyuruldu-tek-sms-

Kurban etini hemen yemeyin! İdeal süre belli oldu Kurban etini hemen yemeyin! İdeal süre belli oldu

Elektronik alışverişine sunulan indirim kampanyasından yararlanmak isteyenlerin öncelikle kampanyaya katılım sağlaması gerekiyor. Kampanyaya katılım sağlanmadan yapılacak alışverişlerde indirim geçerli olmuyor. Kampanya katılım sağlamak isteyenlerin mobil uygulama üzerinden, internet sitesi aracılığı ile ya da sms ile katılım sağlaması mümkündür.

Ziraat Bankası 500 TL indirim kampanyası 31 Aralık tarihine kadar geçerliliğini koruyor. Bankkart Mobil uygulaması üzerinden ya da bankkart.com.tr adresi aracılığı ile kampanyaya katılım sağlanabiliyor. Sms yolu ile kampanyaya katılmak isteyenlerin ise şu işlemleri uygulaması yeterli oluyor:

  • Cep telefonu mesaj kısmına VATAN yazıp 4757'ye kısa mesaj olarak gönderilmelidir.

ZİRAAT BANKASI İLE 500 TL ELEKTRONİK İNDİRİMİ KAZAN KAMPANYA ŞARTLARI NELERDİR?

Ziraat Bankası'nın sunduğu indirim kampanyası tek seferde yapılacak 5.000 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli oluyor. Kazanılan indirim tutarı 10 Ocak 2023 tarihinde kredi kartı ekstresine yansıtılıyor. Her müşteri en fazla 500 TL indirim kazanabiliyor. Kampanya kapsamına sadece bankkart sahibi olan bireysel müşteriler faydalanabiliyor. Bankkart ücretsiz ürünleri, Bankkart Başak ya da Business  kart sahipleri kampanyaya katılamıyor. Ek kart ya da sanal kart ile yapılacak harcamalar asıl karta yansıtılıyor.

İptal ya da iade işlemlerinde kazanılan indirim tutarı hesaptan geri alınıyor. Karta para yükleme ya da bank kartını yere kullanımları kampanya sürecine dahil edilmiyor. Vatan bilgisayar ile 500 TL indirim Kazan kampanyasından faydalanan her müşteri Ziraat Bankası'nın ortaya koyduğu koşulları kabul etmiş oluyor. Ziraat Bankası ve Vatan Bilgisayar anlaşmalı olarak başlatılan kampanya kapsamında her iki firma değişiklik yapma ya da kampanyayı durdurma hakkını kendinde saklı tutar.