Bankacılık sektöründe hizmet veren kamu kurumlarından birisi olan Halkbank, kurulduğu günden bu yana olduğu gibi tüketici lehine kampanyalar geliştirerek vatandaşların zorlu ekonomik şartlardan ötürü zarar gören bütçelerine destek olmaya devam ediyor. Bu kapsamda 2022 yılının başında ağırlaşmaya başlayan ve sene sonu itibari ile de iyice dayanılmaz hale gelen zorlu ekonomik şartlara karşı tüketicilere bir farklı kategori altında daha nakit desteği vereceğini ifade eden kamu bankası, tüketicilerin dikkatlerini çekmeyi başardı. 

Halkbank, resmi internet sitesi üzerinden yeni bir duyuru yayınladı. Söz konusu duyurusu ile çalışanlara seslenen kamu bankası, maaş hesabını kendi bünyesine taşıyan tüm tüketicilere düşük faizler karşılığında nakit desteği vereceğini bildirdi. 

MAAŞ HESABINI TAŞIYAN ÇALIŞANLARA HALKBANK’TAN 100 BİN TL’LİK DESTEK!

Halkbank meslek grubu fark etmeksizin her çalışanın hizmetine açmış olduğu yeni kredi ürününün üst limitini 100 bin TL olarak belirledi. Kredi ürününün başlangıç faizini yüzde 1,55 olarak açıklayan kamu bankası, taksit ödemeleri için faydalanılabilecek olan azami vade sayısını 36 ay olarak bildirdi. 

HALKBANK MAAŞ MÜŞTERİSİ KREDİ KAMPANYASININ ÖRNEK HESAPLAMA TABLOLARI

Vakıfbank, 3+1 dubleks dair için 373 bin TL istiyor! Vakıfbank, 3+1 dubleks dair için 373 bin TL istiyor!

maas-hesabini-halkbanka-tasiyanlara-1375-tl-karsiliginda-25-bin-tllik-kredi-destegi-verilec

Meslek grubu fark etmeksizin tüm çalışanlara maaş hesaplarını taşımaları karşılığında uygun faizli kredi hizmeti sunacağını belirten Halkbank, 100 bin TL’lik üst limit ile duyurmuş olduğu kampanyasına ilişkin örnek hesaplama tablolarını yayınladı. 

Halkbank maaş müşterisi kredi ürününden 36 ay vade ve yüzde 1,55 faiz oranı karşılığında 25 bin TL’lik nakit desteği almak isteyen tüketicilerin ödeyecekleri aylık taksit tutarı, 971 TL olarak hesaplandı. Banka bu finansman hizmeti karşılığında talep etmiş olduğu kredi tahsis ücretini 137,5 TL olarak bildirdi. 

Halkbank’ın maaş müşterisi kredi kampanyasından 24 ay vade ve yüzde 1,69 faiz karşılığında 100 bin TL’lik nakit desteği almak isteyen tüketicilerin ödeyecekleri aylık taksit tutarı, 5.354,73 TL olarak hesaplandı. Banka bu hizmeti karşılığında talep ettiği kredi tahsis ücretini 550 TL olarak açıkladı.