Acil nakit ihtiyacı son dönemlerde bankaların yaptığı kampanyalar ile destekleniyor. Ev gıda alışverişi, fatura ödemeleri, konut ya da araç alımı, işyeri masrafları, öğrenci ihtiyaçlarını karşılamak isteyenlere sunulan bu fırsat belirli tarihler arasında yapılacak banka başvuruları için geçerli oluyor.

Çalışılan işyerinden alınan maaş ödemeleri TEB bankasına taşındığı andan itibaren düşük faizli ve uygun taksitlerle ödeme fırsatı sunulan ihtiyaç kredisi başvurusu yapılabiliyor. Kampanyadan faydalanmak isteyenlerin belirli şartları yerine getirmesi gerekiyor.

TEB MAAŞ KREDİSİ KAMPANYASINDAN NASIL YARARLANILIR?

ÖSYM engelini aşan öğrenciler ev sahiplerine takıldı! Öğrencilere kiralık ev fiyatları cep yakıyor ÖSYM engelini aşan öğrenciler ev sahiplerine takıldı! Öğrencilere kiralık ev fiyatları cep yakıyor

maas-hesabini-o-bankaya-tasiyana-otomatik-ihtiyac-kredisi-hakki-tanimlaniyor-dusuk-faizli-k (2)

TEB şubelerine gelerek ya da online bankacılık yolu ile ihtiyaç kredisi başvurusu iletilebilir. Bunun için öncelikle TEB müşterisi olması olmak gerekir. Dijital adımlar takip edilerek görüntülü görüşme yolu ile bankacılık faaliyetleri başlatılabilir.

Banka müşterisi olup maaş hesabını bu bankadan almaya başlayan her kişi için kredi tutarı 50.000 TL ile 100.000 TL arasında değişiyor. Buna göre talep edilecek 50.000 TL ve 100.000 TL arasındaki kredi için maksimum vade aralığı 24 aydır. 100.000 TL ve üzerinde talep edilecek kredi tutarı için maksimum vade aralığı ise 12 aydır.

TEB MAAŞ KREDİSİ KAMPANYASINA NASIL BAŞVURULUR?

TEB Bankası'nın sunmuş olduğu kampanyalı dönemde erteleme faizi de göz önünde bulundurularak taksit sayısı en fazla 36 ayı bulabiliyor. Aylık taksitlerle düşük faiz oranları ile sunulan ihtiyaç kredisi fırsatı acil nakit ihtiyacına çözüm sunuyor. Üstelik ihtiyaç kredisi başvurularında tahsis ücreti, kredi tutarının binde beşini aşmıyor.

Faiz ve vade oranları, müşterinin geçmişinde var olan kredi notu ile ilişkili olarak değişebiliyor. Başvuru yapılacak kredi tutarı bu farklılığı etkileyebiliyor. TEB Bankası tarafından yapılacak başvurularda onay alan tüm müşterilere kısa mesaj olarak bilgilendirici bir açıklama yapılıyor.  Banka talep ettiğinde kefil ya da ek belge isteyebilir. Kredi findeks notuna göre talep edilecek tutarda değişiklik yaşanabilir.

TEB MAAŞ KREDİSİ KAMPANYASI ÖDEME TABLOSU

TEB'in maaş hesabı bulunan müşterilere özel sunmuş olduğu bu fırsat kredi türüne göre farklı faiz aralığı ve aylık taksit tutarı oluşturabiliyor. 10.000 TL'ye kadar talep edilecek TEB maaş kredisi kampanyasından yararlanabilmek için tüm şartlar yerine getirildikten sonra aşağıdaki ödeme tablosu ile başvuru yapılabilir:

  • Kredi tutarı: 10.000 TL
  • Kredi vadesi: 12 ay
  • Kredi faiz oranı: %1,79
  • Kredi aylık taksit tutarı: 960 TL
  • Kredi sigortası: 359 TL
  • Kredi tahsis ücreti: 55 TL