100 bin TL nakit desteği için Ziraat Bankası’ndan haber geldi! 100 bin TL nakit desteği için Ziraat Bankası’ndan haber geldi!

Uzun süredir yukarı yönlü hareketler sergileyerek gündelik hayat şartlarının giderek daha da ağırlaşmasına sebep olan ekonomi piyasaları, her kesimden vatandaşın bütçesini direkt olarak etkiledi. Bir yıllık zaman dilimi içerisinde geçim dertleri üst seviyelere tırmanan vatandaşlar ay sonunu nasıl getireceklerini düşünürken bu durum en çok da sabit maaşlı emekliler üzerinde tahribat yarattı. 

Sene başından bu yana pek çok hizmet kalemi adına duyurulan yüksek oranlı zamlar, ocak ve temmuz aylarında maaş zammı almış olmalarına rağmen emelli vatandaşları büyük bir geçim derdi içerisine doğru sürükledi. Aldıkları maaş zamları artan enflasyon karşısında hızla eriyen vatandaşlar, ay sonlarını getirebilmek ve hiç değilse temel ihtiyaçlarını ele güne borçlanmadan karşılayabilmek adına uygun faizli kredi ürünlerini yakından takip etmeye başladı.

Emekli vatandaşların bütçeleri dahilinde araştırdıkları uygun faizli kredi ürünlerine ilişkin yeni bir kampanya haberi geldi. Kampanya duyurusunun sahibi olan ING Bank, emekli maaşını PTT’den alan vatandaşlar için 60 aya varan vade avantajı ile yeni bir kredi kampanyası geliştirdiğini bildirdi. 

ING BANK EMEKLİ KREDİ KAMPANYASI KASIM 2022

maasini-pttden-alan-emekli-vatandaslar-dikkat-ing-bank-12-tl-odeyene-10-bin-tl-yatiracak (2)

Sektörün lider isimlerinden birisi olan ve her dönemde olduğu gibi yeni dönemde de tüketicilerin bütçelerine destek olmayı hedefleyen ING Bank, yalnızca emekli tüketicileri ilgilendiren yeni bir finansman kampanyası geliştirdiğini duyurdu. 45 bin TL’ye kadar olan nakit ihtiyaçlarına uygun faizler karşılığında destek vereceğini ifade eden banka, ayrıntıları tüketiciler ile paylaştı. 

Emekli kredi kampanyası kapsamında 60 aya kadar vade imkanı sunacağını ifade eden ING Bank, söz konusu kampanyadan yararlanmak isteyen vatandaşların maaş hesaplarının PTT bünyesinde olması gerektiğini bildirdi. 

ING BANK EMEKLİ KREDİ KAMPANYASI ÖRNEK HESAPLAMA TABLOSU 

ING Bank’ın emekli vatandaşlar için geliştirmiş olduğu yeni emekli kredisi kampanyasının örnek hesaplama tablosu şu şekilde yayınlandı:

  • Kredi tutarı: 10 bin TL
  • Vade sayısı: 36 ay
  • Faiz oranı: Yüzde 1,29
  • Taksit tutarı: 364 TL