Hem kendi bünyesinde hem de şubesiz bankacılık kolu olan NKolay bünyesinde geliştirilen avantajlı kredi ve kart kampanyaları ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Aktifbank, aralık ayının başı itibari ile kampanyalarını güncellediğini duyurdu. Bu kapsamda emekliler için de yeni bir finansman kampanyası düzenlediğini duyuran banka, ayrıntıları paylaştı. 

Maaş hesabı PTT şubelerinde bulunan veya yakın dönemde hesabını taşıyacak olan emekli vatandaşlar için yeni bir kredi kampanyası geliştirmiş olduğunu duyuran Aktifbank, söz konusu kampanyası kapsamında şubeye gitmeye gerek kalmadan nakit erişiminin sağlanabileceğini ifade etti. Banka, tek SMS ile nakit ihtiyaçlarını karşılayan emekli kredisine ilişkin ayrıntıları paylaştı.

AKTİFBANK PTT EMEKLİ KREDİSİ KAMPANYASI 

maasini-pttden-alan-emeklilere-aktifbanktan-sms-kredisi-firsati-gunde-80-tl-odeyene-50-bin- (2)

Resmi internet sitesi üzerinden yeni bir duyuru yayınlamış olan Aktifbank, Sosyal Güvenlik Kurumu’ndan maaş ödemesi alan emeklilere seslendi. Banka, maaş hesabı PTT bünyesinde bulunan tüm vatandaşlara, nakit desteği vereceğini bildirdi. 

Vakıfbank, 3+1 dubleks dair için 373 bin TL istiyor! Vakıfbank, 3+1 dubleks dair için 373 bin TL istiyor!

Aktifbank tarafından geliştirilmiş olan PTT emekli kredisinin üst limiti 50 bin TL olarak açıklandı. Başlangıç faiz oranı yüzde 2,69 olarak açıklanmış olan kredi kampanyası kapsamında yararlanılabilecek olan azami vade sayısı ise 36 ay olarak bildirildi. Banka, PTT emekli kredisi kampanyasından üst limitten yararlanmak isteyen emekli vatandaşlar için örnek hesaplama tablosunu şu şekilde oluşturdu:

  • Kredi tutarı: 50 bin TL
  • Vade sayısı: 36 ay
  • Faiz oranı: Yüzde 2,69
  • Aylık taksit tutarı: 2.415,73 TL

AKTİFBANK PTT EMEKLİ KREDİSİ KAMPANYASI BAŞVURU DETAYLARI

Emekli maaşı hesabı PTT’de bulunan ve maaşını sene sonuna kadar PTT’ye taşıyacak olan emekliler için geliştirmiş olduğu kredi kampanyası ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmış olan Aktifbank, ilgili kredi kampanyasın SMS ile başvuru yapılabileceğini ifade etti. SMS başvurusu için PTT yazıp boşluk bırakıp T.C. kimlik numarasının yazılması gerektiğini belirten Aktifbank, mesaj metninin 3050’ye gönderilmesi gerektiğini bildirdi.