Para piyasalarında ve altın piyasalarında devam eden dengesiz hareketler, gündelik hayat akışı içerisinde satışa sunulan birçok temel hizmetin ve hizmet ürününün yüksek oranlarda zamlanmasına sebep oldu. Geçtiğimiz senenin son çeyreğinde başlayan ve pek çok faktör çerçevesinde de şimdiye kadar uzanan olumsuz ekonomik gelişmeler, insanların temel ihtiyaçları arasında bulunan gıda gereksinimlerinde de büyük problemlerin ortaya çıkmasına yol açtı. 

Geçtiğimiz senenin sonundan bu zamana kadar yüksek oranlarda zam alan gıda ürünleri, artan giderler ile boğuşan tüketicileri daha da dara düşürdü. Temel gıda gereksinimlerini karşılama noktasında yetersiz kalan vatandaşlar uygun fiyatlar karşılığında hizmet sunan zincir marketleri araştırmaya devam ederlerken beklenen kampanya haberi Metro Market’ten geldi. Geniş ürü yelpazesi ve kaliteli hizmet anlayışı sayesinde ülke genelinde birçok vatandaş tarafından tercih edilen Metro Market, kasım ayının 2’sine kadar devam edecek olan indirim kampanyasının ayrıntılarını tüketiciler ile paylaştı. 

METRO MARKET ALIŞVERİŞ KAMPANYASI EKİM 2022

market-alisverisine-cikacak-olan-tuketiciler-dikkat-o-zincir-market-75-tl-indirim-yapacak-s (2)

Tüketiciler tarafından sıklık ile tercih edilen zincir marketler arasında yer alan Metro Market, artan market ürünü fiyatlarına karşın tüketicinin yanında yer aldığını duyurdu. Bu duyurusunu HSBC Bank ile yapmış olduğu işbirliği ile destekleyen zincir market, işbirliğinden doğan yeni kampanyasına ilişkin ayrıntıları paylaştı. 

Borcu olanlar dikkat, yapılandırma haberi pazartesi günü Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan gelecek! Borcu olanlar dikkat, yapılandırma haberi pazartesi günü Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan gelecek!

Metro Market, 13 Ekim 2022 tarihinde başlatmış olduğu yeni indirim kampanyası kapsamında tek seferde yapılacak olan ilk 1000 TL’lik alışveriş harcamasına 75 TL tutarında para hediyesinin verileceğini bildirdi.

METRO MARKET ALIŞVERİŞ KAMPANYASININ AYRINTILARI

Metro Market- HSBC Bank işbirliği kapsamında düzenlenmiş olan 75 TL tutarında para hediyeli yeni alışveriş kampanyasından yalnızca bankanın bireysel müşterileri yararlanabileceklerdir. Kampanya kapsamında kazanılan hediye TL’lerin son kullanım tarihi, 4 Aralık olarak belirlenmiştir. 

Kampanya katılımı ise SMS ile gerçekleştirilecektir. Kampanyaya katılım sağlamak isteyen HSBC müşterilerinin, bankaya kayıtlı olan telefon numaraları üzerinden METRO yazıp 4477’ye göndermeleri gerekmektedir.