Döviz kurlarında ve altın piyasasında sergilenen yukarı yönlü hareketler, gündelik hayat akışı içerisinde satışa sunulan hizmetlerin ve hizmet ürünlerinin yüksek oranlarda zamlanmalarına sebep oldu. Akaryakıttan hammaddeye, otomotivden paketlemeye kadar hemen hemen her sektörde telaffuz edilen yüksek oranlı zamlardan nasibini alan sektörlerin başında ise market sektörü geldi.

Gıda ürünleri başta olmak üzere pek çok farklı kategori altında sıralanan ürünlerin satışlarını gerçekleştiren marketler, yükselen enflasyon ve diğer olumsuz ekonomik gelişmeler sebebi ile etiket fiyatlarını sürekli olarak değiştirmek zorunda kaldı. Öyle ki bazı ürünlere bir gün geçmeden yeni zamların yapılması, market reyonlarında bulunan ürünlere etiket konma şansını bile sunmadı. Bu durum sabit maaş ile geçinmek zorunda olan tüm tüketicilerin bütçeleri üzerinde deprem etkisi yarattı.

Geçtiğimiz senenin son dönemlerinden bu yana hemen hemen her gün yeni bir zam haberleri ile güne başlayan vatandaşlar, temel ihtiyaçlarını da karşılayabilecekleri market alışverişlerine karşı destek arayışı içerisine girdi. Bu noktada devreye giren Türkiye İş Bankası, ay sonuna kadar geçerli olan yeni market alışverişi kampanyasını duyurarak ayrıntıları tüketiciler ile paylaştı.

TÜRKİYE İŞ BANKASI MARKET ALIŞVERİŞİ KAMPANYASI KASIM 2022

market-harcamalarina-yetisemeyen-vatandaslara-turkiye-is-bankasindan-buyuk-destek-250-tl-he (2)

Sektörün en köklü kurumlarından olan Türkiye İş Bankası, zorlu ekonomik şartlar sebebi ile market alışverişlerini dahi yapmakta güçlük çeken tüketiciler için yeni bir kampanya geliştirdiğini duyurdu. Söz konusu kampanyası kapsamında bireysel statülü mevcut kart müşterilerine hizmet sunacağını belirten banka, ayrıntıları paylaştı.

4A 4B 4C BAĞKUR Memur SSK EYT emeklilerine müjde! 31 Ağustos tarihine kadar 10.000 TL ek ödeme hesaba yatacak 4A 4B 4C BAĞKUR Memur SSK EYT emeklilerine müjde! 31 Ağustos tarihine kadar 10.000 TL ek ödeme hesaba yatacak

Türkiye İş Bankası yapılacak olan ilk 250 TL ve üzeri tutarları market harcamasının ardından her 250 TL ve üzeri tutarlı harcamaya 25 TL, toplamda ise 250 TL tutarında MaxiPuan hediyesi vereceğini bildirdi.

TÜRKİYE İŞ BANKASI MARKET ALIŞVERİŞİ KAMPANYASI BAŞVURU DETAYLARI

Türkiye İş Bankası’nın 250 TL’ye varan MaxiPuan hediyeli yeni alışveriş kampanyasından yararlanmak için ilk harcamadan önce kampanyaya katılım sağlanması gerekmektedir. Kampanya başvuruları, bankanın mobil uygulaması üzerinden kabul edilmektedir.