Türkiye’nin önde gelen kamu bankası Ziraat’ten market alışverişlerini çok daha avantajlı hale getirmek isteyenler için cazip fırsatlar sunulmaya devam ediyor. Son dönemde artan enflasyon ve hayat pahalılığı sonrasında market fiyatlarından cepleri yanan pek çok vatandaş bu tür destekler ile bütçesini rahatlatmaya çalışıyor.

Ziraat Bankası Bankkart tarafından sunulan market ve gıda kampanyası kapsamında ilgili kişilerin hesaplarında 150 TL Bankkart Lira gönderimi gerçekleştirilecek. Kampanya kapsamında market, bakkal, kasap, manav ve şarküteri alışverişlerinde avantaj sunulacak. 

MARKET ALIŞVERİŞLERİNE 150 TL BANKKART LİRA!

market-kasap-sarkuteri-manav-market-alisverislerine-kamu-bankasindan-destek-150-tl-hesaplar (2)

Ziraat Bankası Bankkart Lira kampanyası kapsamında vatandaşların market ve gıda alışverişlerini avantajlı hale getirmeleri sağlanıyor. Bankkart ile anlaşmalı market, bakkal, kasap, manav ve şarküteri üye işyerlerinde tek seferde yapılacak 300 TL ve üzeri her alışverişe 25 TL, toplamda ise 150 TL Bankkart Lira kazanma şansı sunulacak. 

Market raflarında birçok ürünün fiyatında son dönemde yaşanan fahiş fiyat artışları sonrasında gelen kampanyalar ile vatandaşların market ihtiyaçlarını çok daha avantajlı şekilde karşılamaları sağlanıyor. 

30 KASIM’A KADAR BAŞVURULAR DEVAM EDİYOR!

BİM indirimleri başladı: 5 kilosunu 99 TL'ye düşürdü BİM indirimleri başladı: 5 kilosunu 99 TL'ye düşürdü

1 – 30 Kasım 2022 tarihleri arasında geçerli olacak kampanya ile marketten manava, bakkaldan şarküteri ve kasaba kadar anlaşmalı üye işyerlerinden yapılacak ilgili alışverişler sonrasında, 150 TL’ye varan Bankkart Lira fırsatı sağlanacak. Kampanyadan yararlanmak için alışveriş yapmadan önce kampanyaya katılım sağlanması gerekecektir. 

BAŞVURULAR NASIL YAPILIR?

Ziraat Bankası Bankkart Lira kampanyası kapsamında market alışverişlerinde 150 TL kazanmak isteyenlerin alışveriş öncesinde kampanyaya katılmaları gerekmektedir. Kampanyaya katılım sağlamak için Bankkart Mobil ile Bankkart.com.tr adresinden veya MARKET150 yazıp 4757’ye SMS göndererek kampanyaya katılım sağlanması gerekmektedir. 

Kampanya kapsamında 150 TL’ye varan Bankkart Lira kazanmak için işlemlerin üye işyerlerinden ve Bankkart POS’undan yapılması gerekmektedir. İlgili şartları sağlayan vatandaşların market alışverişlerini ucuza getirmeleri sağlamaktadır. İnternet alışverişleri ise bu kapsamda geçerli değildir.