Seneler önce bir TV kanalında muhabir olarak çalışmaya başlayan ve yıllar boyunca elinde mikrofon haberden habere koşturan Acun Ilıcalı, son dönemlerin en çok konuşulan isimlerinden birisi olmaya devam ediyor. Zorlu aile hayatına rağmen hayattan kopmamayı tercih eden ve başarıya giden yolda emin adımlar ile yol alarak milyonlarca gence umut olan Acun Ilıcalı, giderek yükselen serveti ile adeta herkesi şaşkına çeviriyor. 

Muhabir olarak başlamış olduğu kariyerine önce kendi programlarını geliştirerek sunucu olarak devam eden sonrasında ise TV8 kanalını satın alarak “medya patronu” olarak nitelendirilmeyi başaran Acun Ilıcalı, son olarak İngiltere’nin futbol takımlarından Hull City’i satın alarak kariyerini bambaşka bir noktaya taşıdı. 

Ekran önüne taşıdığı “Var Mısın Yok Musun?”, “Survivor”, “O Ses Türkiye” ve “MasterChef Türkiye” gibi fenomen yarışma programları ile televizyon dünyasına damgasını vuran Ilıcalı, yeni günde yepyeni bir haber ile gündeme geldi. Bu zamana kadar kazancını nasıl değerlendirdiği konusunda net bir açıklamada bulunmayan ancak yaşadığı lüks hayatı ile izleyicileri adeta imrendiren Ilıcalı, bu kez yalnızca kendi zevki için bir yatırım yaptı. Ilıcalı’nın yeni yatırımının özellikleri ve fiyatı ise dudak uçuklattı.

20 MİLYON DOLARLIK YAT!

medya-patronu-acun-ilicali-kesenin-agzini-acti-20-milyon-dolarlik-yeni-yati-agizlari-acikta

Filtre Kullananları Eleştiren Müge Anlı Kameranın Azizliğine Uğradı Filtre Kullananları Eleştiren Müge Anlı Kameranın Azizliğine Uğradı

Geçtiğimiz haftalarda büyük kızı Banu Ilıcalı ile motorda seyir halinde iken bir kaza yapan ve kaza sonucunda da kolu kırılan Acun Ilıcalı, sevenlerinin yüreklerini ağızlarına getirmişti. Yüksek kazancına ve ülke sınırlarını aşan ününe rağmen mütevaziliğinden hiçbir şey kaybetmeyen Ilıcalı, kazanın hemen ardından yeni bir haber ile gündeme geldi. Gündeme bomba gibi düşen yeni gelişmeye göre Ilıcalı’nın, piyasa değeri 20 milyon dolar olan yeni bir yat satın olduğu öğrenildi. 

LÜKS YATIN ÖZELLİKLERİ BELLİ OLDU!

Acun Ilıcalı’nın 20 milyon dolar karşılığında satın aldığı yeni yatının uzunluğu 47,2 metre olarak açıklandı. Balmy isimli yatın 8 kişilik mürettebat haricinde 10 kişiyi yatılı olarak konaklatabildiği öğrenilirken korunaklı kokpit, geniş güneşlenme alanı, spa havuzu gibi özelliklere de sahip olduğu bildirildi.