Kariyerine muhabir olarak başlayan sonrasında ise azmi ve çalışkanlığı ile başarıya giden basamakları emin adımlar ile çıkan Acun Ilıcalı, son dönemlerin en çok konuşulan isimlerinden birisi olmaya devam ediyor. Türk ekranlarına kazandırdığı efsanevi yarışma programları ile dikkat çeken sonrasında ise Tv8 kanalını satın alarak resmen kendi platformunu oluşturan ve “medya patronu” olarak anılmaya başlayan Ilıcalı, bu başarısı ile gençler için de örnek teşkil ediyor. 

“Var Mısın Yok Musun?”, “O Ses Türkiye”, “Yetenek Sizsiniz” yarışmaları ile Türk televizyonlarına farklı bir soluk getiren şimdilerde ise halen yayında olan MasterChef Türkiye ve Survivor yarışmaları ile farkını ortaya koyan Acun Ilıcalı, geçtiğimiz günlerde büyük kızı Banu Ilıcalı ile birlikte geçirmiş oldukları motor kazası ile sevenlerinin yüreklerini ağızlarına getirmişti. 

Kazada sağ kolunu kıran ve 3 saat süren bir ameliyata giren Acun Ilıcalı, geçtiğimiz günlerde “Candaş Tolga Işık ile Az Önce Konuştum” isimli programa konuk oldu. Sağlık durumunun iyi olduğunu belirten Ilıcalı, merak ile beklenen Survivor 2023 sezonuna ve son dönemlerin parlayan yıldızlarından olan Hasan Can Kaya’ya ilişkin önemli açıklamalarda bulundu. 

ACUN ILICALI’DAN SURVİVOR 2023 AÇIKLAMASI!

Elon Musk'ın eriyen serveti Guinness'e girdi! Elon Musk'ın eriyen serveti Guinness'e girdi!

medya-patronu-acun-ilicalidan-2023-survivor-aciklamasi-ozge-ulusoy-pascal-nouma-donemini-oz (2)

2005 yılından bu yana ekranlarda olan ve ocak ayında da yeni sezonu ile izleyicisinin karşısına çıkacağı tahmin edilen Survivor 2023 yarışmasına ilişkin önemli açıklamalarda bulunan Acun Ilıcalı, “Özge Ulusoy- Pascal Nouma sezonunu özledim” ifadelerini kullandı. Yeni sezonda hem akla hem de performansa öncelik tanınacağını belirte Ilıcalı, Survivor tutkunlarını heyecanlandırdı. 

HASAN CAN KAYA İLE OLAN ANISINI ANLATTI!

YouTube kanalında “Konuşanlar” isimli programı sunarken bir anda Acun Ilıcalı’nın Exxen kanalına transfer olan ve daha geniş kitlelere ulaşan Hasan Can Kaya da programda konuşulan konulardan biri oldu. Hasan Can Kaya’yı seyrettiğini ve şaşkınlık ile “bu ne?” diyerek tepki verdiğini ifade eden Ilıcalı Kaya’ya ilişkin şunları söyledi: “Hasan Can gösteriye gidiyormuş, ben de Göcek’teydim. ‘Uçağı yolluyorum, bana bir saatini ayırır mısın?’ diye sordum. Ekibi ile birlikte havaalanına geldiler. 15’inci dakika her şey sonuca bağlandı. Hasan Can ile birlikte 3- 0 önde başladı. Hasan Can on milyonda bir rastlanılabilecek bir yetenek.”