Filtre Kullananları Eleştiren Müge Anlı Kameranın Azizliğine Uğradı Filtre Kullananları Eleştiren Müge Anlı Kameranın Azizliğine Uğradı

Kanal D ekranlarında yayınlanan “Acemi Cadı” isimli dizi ile oyunculuk sektörüne giriş yapan ve kısa süre içerisinde geniş bir hayran kitlesine hitap etmeyi başaran Merve Boluğur, sonrasında yer aldığı “Küçük Sırlar” ve “Muhteşem Yüzyıl” projeleri ile de kariyerini sürdürmeye devam etti. Uzun süredir oyunculuk yapmayan Boluğur, geçtiğimiz aylarda şarkıcı olmaya karar verdiğini açıklayarak seslendirdiği ilk şarkısını piyasaya sürdü. 

Kariyerinde köklü bir değişikliğe giden ve uzun süredir herhangi bir projede yer almamasına rağmen sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımlar ile dikkatleri üzerine çekmeye devam eden Merve Boluğur, şarkıcılığa geçiş yaptığı andan sonra tanıştığı DJ Mert Aydın ile yeni bir aşka yelken açtı. Eski eşi Murat Dalkılıç’ı unutamadığı iddiaları ile sürekli gündeme gelen Boluğur’un Mert Aydın’da aşkı bulduğu ve çok mutlu olduğu ileri sürüldü. Boluğur da Instagram hesabından yaptığı paylaşımlarda, mutluluğunu resmen gözler önüne sererek adeta iddiaları doğruladı. 

Hızlı başlayan ilişkilerinde aynı hızda nikah masasına oturma kararı alan DJ Mert Aydın ile Merve Boluğur, 2 Ekim tarihinde hayatlarını birleştirdi. Sık sık kocası ile olan fotoğraflarını paylaşan ve çocuk yapmayı düşündüklerini de açıklayan Boluğur, herkesi şaşırtan boşanma kararını açıkladı. Gündemi sarsan bu haberin ardından ikilinin boşanma tarihi de belli oldu. 

DAVA TARİHİ BELLİ OLDU!

merve-bolugur-baba-evine-dondu-40-gunluk-evliligin-tek-celsede-bitecegi-o-tarih-belli-oldu

2 Ekim tarihinde nikah masasına oturan Merve Boluğur- Mert Aydın çifti, tam 40 gün sonra boşanma kararı alarak herkesi şaşkına çevirdi. İkilinin bugün, tek celsede boşanacakları ileri sürüldü.

KIYAMADILAR!

Boşanma kararını Instagram hesabı üzerinden yaptığı paylaşım ile duyuran Merve Boluğur, eşi ile çekilmiş olan düğün fotoğraflarını sildi ancak gelinlikli fotoğraflarını silmeye kıyamadı. DJ Mert Aydın ise henüz ne bir açıklama yaptı ne de düğün gününden kalma fotoğrafların herhangi birini sildi.