Survivor’ın gözü kara yarışmacısı o ünlü yönetmenin kızı çıktı! Survivor’ın gözü kara yarışmacısı o ünlü yönetmenin kızı çıktı!

Seneler önce Murat Dalkılıç ile evlenen ve evliliğini sonlandırdıktan sonra Dalkılıç’ı unutamadığı için depresyona girdiği ileri sürülen Merve Boluğur, geçtiğimiz aylarda oyunculuğu bıraktığını ve kariyerine şarkıcı olarak devam etme kararı aldığını açıkladı. Sık sık Murat Dalkılıç ile olan evliliği ile gündeme gelen ve hem Instagram hesabından hem de YouTube kanalından yaptığı paylaşımlarda sosyal medya kullanıcılarına psikolojisinin iyi olmadığını düşündüren Merve Boluğur, geçtiğimiz aylarda sürpriz bir şekilde yeni bir aşka yelken açtı. 

Yaptığı açıklamalarda Murat Dalkılıç’ın ismini kullanmamış olsa da depresyon durumunun söz konusu olmadığını ve aslında oldukça flörtöz biri olduğunu belirten Merve Boluğur, DJ Mert Aydın ile hızlı bir aşka başladı. Günler içerisinde aşka dönüşen ilişkinin hemen ardından evlilik kararı alan ikili, sosyal medya kullanıcılarını ve magazin basınını şaşkına çevirdi. Mert Aydın’a her fırsatta “kocam” diye seslenen ve aşkını haykırmaktan çekinmeyen Boluğur, 2 Ekim tarihinde nikah masasına oturdu. Henüz nikah töreni gerçekleşmeden Instagram hesabını gelinlik pozlarına boğan Boluğur, geçtiğimiz hafta boşanma iddiaları ile gündeme geldi. 

Henüz evleneli 40 gün geçmiş olmasına rağmen boşanma iddialarının ortaya atılması, Boluğur’un hayranlarını şaşkına çevirdi. İddiaların üzerinden çok geçmeden Instagram hesabının hikayeler kısmından yeni bir paylaşım yayınlayan Merve Boluğur, “bazen olmuyor, hayat bu” ifadelerini kullanarak iddiaları doğruladı.

Dün tek celsede 40 günlük evliliklerini sonlandıran Mert Aydın ile Merve Boluğur, adliye çıkışında görüntülendi. İki ismin de üzgün olduğu görülürken ayrılığa ilişkin yeni bir iddia ortaya atıldı. 

ADLİYE ÇIKIŞI GÖRÜNTÜLENDİLER!

merve-bolugur-mert-aydin-evliligi-tek-celsede-bitti-ayriligin-nedeni-belli-oldu

Dün tek celsede boşanan Mert Aydın ile Merve Boluğur, adliye çıkışında ayrı ayrı görüntülendi. Adliyeden babası ile çıkan Merve Boluğur ayrılığa ilişkin bir açıklama yapmazken Mert Aydın “olmadı yürütemedik, her şey için Merve’ye teşekkürler” ifadelerini kullandı.

AYRILIĞIN NEDENİ BELLİ OLDU!

İkilinin ayrılığının üzerine yeni iddialar ortaya atıldı. İddialara göre Merve Boluğur’un nikahın hemen sonrasında “kimse bana karışamaz” çıkışında bulunduğu, sonrasında ise Aydın ameliyat olmasına ve henüz tam olarak iyileşmemiş olmasına rağmen balayına çıkmak istediği ileri sürüldü. Hastalık döneminde Boluğur’dan yeterli desteği görmemiş olan Aydın’ın, ayrılık kararını alan taraf olduğu ileri sürüldü.