Kur farkından ve diğer faktörlerden etkilenerek yüksek fiyatlara ulaşan araç modelleri, yeni dönemde tüketiciyi en çok zorlayan konu başlıklarından birisi oldu. Sene başından bu yana etkisi devam eden kurlar ve çip krizi sebebi ile bütçelerine uygun bir araç bulma konusunda oldukça büyük bir sıkıntının içine düşen tüketiciler, 2023 yılının yeni zamları açıklanmadan hemen önce uygun fiyatlı bir araç bulabilmek adına piyasası araştırmaya başladı. 

LGS'de 47 imam hatipli öğrenci 500 tam puan aldı LGS'de 47 imam hatipli öğrenci 500 tam puan aldı

24 Kasım tarihinde duyurulmuş olan ÖTV matrah düzenlemesi sayesinde indirimli araç satın alabilecekleri konusunda ümitlenen birçok tüketici, indirimli araçların bayilerde bulunmamaları sebebi ile hayal kırıklığı yaşadı. Son çare olarak araç üreticisi firmaların aralık ayı kampanyalarını yakından takip etmeye başlayan tüketicileri, dün itibari ile yüzleri güldüren yeni bir haber geldi. Senelerdir Türkiye pazarında bulunan Japon araç üreticisi Mitsubishi, iki yeni kredi kampanyası düzenlediğini duyurdu. 

MITSUBISHI SPACE STAR ARALIK AYI KAMPANYALARI

mitsubishi-sifir-kilometre-space-star-icin-faizleri-yuzde-099a-indirdi-son-basvuru-31-arali (2)

Senelerdir Türkiye pazarında faaliyet gösteren ve araç tasarımları ve araçlarının üstün performansları sayesinde vatandaşların dikkatlerini çekmeyi başarmış olan Japon araç üreticisi Mitsubishi, sene sonuna doğru yaklaşıldığı şu günlerde iki yeni kredi kampanyası düzenlemiş olduğunu duyurdu. Söz konusu kredi kampanyalarının 2022 model Space Star aracı için geçerli olduğunu belirten üretici firma, detayları paylaştı. 

Mitsubishi’nin resmi internet sitesi üzerinden duyurulmuş olan ilk kredi kampanyasına göre Space Star için 50 bin TL’ye kadar yüzde 0,99 faiz ve 12 ay vade avantajı ile tüketicilere destek sağlanacağı bilgisi kaydedildi. Firma ikinci kredi kampanyasında ise taksit ödemelerinin 3 ay ertelenmesine olanak tanıyacağını ancak bu durumda faizin yüzde 1,29’a yükseleceğini ifade etti. 

MITSUBISHI SPACE STAR KREDİ KAMPANYASI BAŞVURUSU 

Space Star aracı için Garanti BBVA üzerinden kredi kullandırılacağını ifade eden Mitsubishi, kampanyadan yararlanmak isteyen tüketicilerin, resmi internet sayfasında yer alan başvuru formunu doldurabileceklerini belirtti.