Nakit ihtiyacı artan vatandaşlar için bankalardan peş peşe kredi ve taksitli nakit avans kampanyaları duyurulmaya devam ediyor. Özellikle son yıllarda artan enflasyon ve hayat pahalılığı nedeniyle birçok vatandaşın düşük faizli kredilere yöneldiği görülüyor. 

Akbank’ın %0 faizli toplam 20.000 TL’ye varan kredi ve taksitli avans kampanyası ile vatandaşların yıl sonunda artan ihtiyaçlarını karşılamalarına yönelik nakit desteği verilmesi hedeflenmektedir. 

10 BİN TL YÜZDE 0 FAİZLİ İHTİYAÇ KREDİSİ

Acil nakit ihtiyacı çekenlere Akbank’tan yüzde sıfır faiz oranları ile kredi desteği verilmeye başladı. 20 Aralık 2022 – 13 Ocak 2023 tarihleri arsında Akbank Mobil üzerinden ‘’Akbanklı olmak istiyorum’’ adımlarını takip ederek işlem yapanların kampanyadan yararlanması sağlanacak. 

Kredi başvuru Akbanklı Ol sürecinin tamamlanmasının arından Akbank Mobil üzerinden gerçekleştirilebilir. %0 faizli ihtiyaç kredisi kapsamında 1.000 TL ile maksimum 10.000 TL’ye kadar 12 ay vadelerle kredi verilmesi hedefleniyor. 

10 BİN TL FAİZSİZ TAKSİTLİ AVANS FIRSATI

mobilden-basvuru-yapmak-yetiyor-bu-kisilere-faizsiz-olarak-20000-tlye-varan-odeme-yapilacak (2)

ÖSYM engelini aşan öğrenciler ev sahiplerine takıldı! Öğrencilere kiralık ev fiyatları cep yakıyor ÖSYM engelini aşan öğrenciler ev sahiplerine takıldı! Öğrencilere kiralık ev fiyatları cep yakıyor

13 Ocak 2023 tarihine kadar Akbank’ın yüzde sıfır faiz oranları ile taksili avans ve ihtiyaç kredisi fırsatı devam ediyor. Mobil üzerinden uzaktan müşteri olma sürecini tamamlayan kişiler ister faizsiz ihtiyaç kredisi isterlerse de faizsiz taksitli avans seçeneklerinden yararlanması sağlanacak. 

Taksitli avanstan yararlanmak isteyenlerin uzaktan müşteri olma adımlarını tamamlamalarının ardından ilgili kredi kartlarına başvurularını yaparak nakit desteğinden yaralanması sağlanmaktadır. Taksitli avans kapsamında 10.000 TL’ye kadar 6 ay vadeyle faizsiz olarak nakit kullandırılması planlanmaktadır. 

FAİZSİZ İHTİYAÇ KREDİSİ ve TAKSİTLİ AVANS 

Akbank tarafından nakit ihtiyacı çekenlere sağladığı nakit destekleri ile birçok vatandaşın yeni dönemde de artan ihtiyaçlarını karşılamak için desteklerden yararlanması sağlanıyor. Mobilden Akbank’lı olanlara toplamda 20.000 TL’ye varan yüzde 0 faizli ihtiyaç kredisi ve taksitli avans seçenekleri sunulacak. 13 Ocak’ta sona erecek kampanyadan yararlanmak için uzaktan müşteri olma sürecinin tamamlanması ve başvuruların yapılması gerekmektedir.