Döviz kurlarında ve altın fiyatlarında gözlenen yukarı yönü hareketler, her alanda olduğu gibi giyim ve ayakkabı sektöründe de yüksek oranlı zamların duyurulmasına sebep oldu. Hem tedarik problemleri hem akaryakıt fiyatları hem de satış anına kadar geçen o süreçte yaşanan diğer olumsuzluklar, giyim ve ayakkabı ürünlerinin fahiş rakamlardan satışa sunulmalarına yol açtı. Bu durum kış aylarına yaklaşıldığı ve havaların iyice soğumaya başladığı şu günlerde vatandaşları derin bir düşünce durumunun içerisine sürükledi.

Havaların soğumaya başladığı şu günlerde henüz kışlık giyim ve ayakkabı alışverişlerini yapamamış olan vatandaşlar hem kendileri hem de çocukları için duyurulmuş olan yüksek fiyatların altından nasıl kalkacaklarını kara kara düşünmeye başladı. Öyle ki mont alabilmek için kredi çeken vatandaşların dahi bulunması, tüketicileri oldukça endişelendirdi. Bu durum karşısında devreye giren Ziraat Bankası, mevcut müşterileri için yeni bir kampanya geliştirdiğini duyurarak yüzleri bir nebze olsun güldürmeyi başardı. 

Ziraat Bankası resmi internet sitesi üzerinden yayınlamış olduğu duyuruda Bankkart kullanıcılarının yapacak oldukları giyim, aksesuar ve ayakkabı harcamalarına, belirli şartlar çerçevesinde Bankkart Lira desteği vereceğini belirtti. 

ZİRAAT BANKASI’NDAN GİYİM VE AYAKKABI KAMPANYASI!

Kurban etini hemen yemeyin! İdeal süre belli oldu Kurban etini hemen yemeyin! İdeal süre belli oldu

mont-kaban-ve-bot-harcamalariniza-ziraat-bankasindan-destek-30-kasim-tarihine-kadar-150 (2)

Kredi ve kart kampanyalarının avantajlı fırsatları sayesinde müşteri sayısını günden güne arttırmayı başaran Ziraat Bankası, yükselen giyim, aksesuar ve ayakkabı fiyatları nedeni ile temel ihtiyaçlarını dahi karşılayamayan tüketiciler için yeni bir kampanya geliştirdiğini duyurdu. Banka, 30 Kasım tarihine kadar geçerli olacak olan yeni kampanyasına ilişkin ayrıntıları paylaştı. 

Ziraat Bankası tarafından düzenlenmiş yeni kampanyaya göre farklı günlerde ve tek seferde 400 TL ve üzeri tutarlarda giyim, aksesuar ve ayakkabı harcaması yapan Bankkart kullanıcılarına 30 TL, toplamda ise 150 TL tutarında Bankkart Lira hediyesinin verileceği bilgisi kaydedildi. 

ZİRAAT BANKASI’NIN GİYİM VE AYAKKABI KAMPANYASINA NEREDEN BAŞVURU YAPILIR?

Ziraat Bankası’nın giyim ve ayakkabı kampanyasından yararlanabilmek için ilk harcamadan önce Bankkart Mobil uygulaması veya Bankkart’ın resmi internet sitesi aracılığı ile kampanyaya başvuru yapılması gerekmektedir.