Türkiye’nin gündemine oturan sayısız olaya sahne olan ATV’nin sevilen programlarından Müge Anlı ile Tatlı Sert programında yine akıllara durgunluk veren birçok olay gündeme gelmeye devam ediyor. Çoğu zaman üzücü olaylara sahne olan Müge Anlı’da bu kez herkesi mutluluktan ağlatan bir olay yaşandı. 

Oğlu Yunus Köroğlu’na ulaşamadığı için programa başvuran Neriman Körğlu, oğlunun bulunması için yardım istemişti. Canlı yayında mektubunun okunmasının ardından 174 gün sonra sevindiren haber geldi. Programa damgasını vuran olayın detayları ise gündemde ilk sıralara yükseldi. 

SEVİNDİREN HABER 174 GÜN SONRA GELDİ!

muge-anlida-garip-olay-bu-kez-gozyaslari-mutluluktan-akti-tam-174-gun-sonra-ilginc-olay-coz (2)

Survivor’ın gözü kara yarışmacısı o ünlü yönetmenin kızı çıktı! Survivor’ın gözü kara yarışmacısı o ünlü yönetmenin kızı çıktı!

Müge Anlı ile Tatlı Sert programına katılan Neriman Köroğlu, borç batağına düşen ve ardından sırra kadem basan oğlu Yunus Köroğlu’nun bulunması için Müge Anlı’dan yardım istemişti. Bir mektup bırakarak ortadan kaybolan Yunus Köroğlu’nun mektubu canlı yayında okunmuştu. 

Programa katılarak oğluna dön çağrısında bulunan acılı anne tam 174 gün sonra oğluna kavuştu. 240 bin liralık borç yüzünden ortadan kaybolan Yunus Köroğlu’nun yazdığı mektup ise herkesi duygulandırmıştı. Hiçbir zaman çıkamayacağı bir borç batağına düştüğünü ifade eden Yunus Köroğlu, hayatının koca bir yalan olduğunu söylemişti. 

BORCU YÜZÜNDEN KAYIPLARA KARIŞMIŞTI!

Yüklü miktar borcu yüzünden arkasında bir mektup bırakarak kayıplara karışan Yunus Köroğlu, arkasında bıraktığı mektupta ne kadar borcu olduğunu ifade etmişti. İki farklı kredi çektiğini ifade edilen Yunus Köroğlu’nun toplam 62 bin TL kredi borcu olduğu aktarıldı. Kredi kartında ise 34 bin 200 TL borcunun olduğu aynı zamanda başka bir bankadan çektiği iki kredide ise borçlarının 75 bin TL olduğu aktarıldı. Toplamda ise 240 bin lira borçlu olduğu belirtildi. 

34 yaşındaki Yunus Köroğlu’nu Edirne’de bir markette gördüğünü ifade eden bir izleyicinin ardından 174 gün sonra acılı annenin evlat hasreti sona erdi.