Ziraat Bankası’nın Emeklinin Artısı Kredi Paketi kapsamında sunduğu ayrıcalıklı kredi fırsatları ilgi görmeye devam ediyor. Türkiye’de artan enflasyon ve hayat pahalılığı sonrasında nakde sıkışan emeklilere özel düşük faizli ve uygun ödeme koşullarına sahip krediler sunulması hedefleniyor. 

ZİRAAT BANKASI EMEKLİ İHTİYAÇ KREDİSİ FAİZ ORANLARI

Emeklinin Artısı Kredi Paketi kapsamında Ziraat Bankası’nın düşük faiz oranları ile sunduğu Tüketici Kredisi birçok vatandaşın cebini rahatlatmaya devam ediyor. Yüze 1,55’ten başlayan faiz oranları ile kullandırılan krediler ile emeklinin artan nakit ihtiyaçlarına çare aranacak. Emekli maaş ödemelerini Ziraat Bankası aracılığıyla alan emeklilerin nakit ihtiyaçları için söz konusu kredi fırsatından yararlanması hedeflenmektedir. 

Ziraat Bankası 20.000 TL Emekli İhtiyaç Kredisi 

nakde-sikisan-emeklilere-40-bin-liraya-kadar-dusuk-faizli-ihtiyac-kredisi-destegi (2)

Ev Hanımlarına müjde 7500 TL emekli maaşı alacaklar Ev Hanımlarına müjde 7500 TL emekli maaşı alacaklar

Ziraat Bankası Emeklinin Artısı Kredi Paketi kapsamında yer alan Tüketici Kredisi ile 20.000 TL nakit kredi kullanmak isteyenlere en cazip oranlar sunulacak. Yüzde 1,55 faiz oranları ve 36 aya kadar vade seçeneklerine yer verilen kredide, aylık taksit oranı 776 TL olarak hesaplanmıştır. Rahat ödeme planlarından da yararlanarak kolayca tüm emeklilerin nakit sorunlarını çözmeleri desteklenmektedir. 

ZİRAAT BANKASI 40.000 TL EMEKLİ İHTİYAÇ KREDİSİ 

40.000 TL Tüketici Kredisi fırsatından yararlanmak isteyen emekliler için de cazip seçenekler sunulmaya devam ediyor. 40.000 TL kredi için 36 ay vade ve yüzde 1,69’dan başlayan faiz oranları ile destek sağlanacak. Örnek hesaplama tablosuna göre bu kredide taksit oranları ise 1.597 TL olarak belirlenmiştir. 

Emekli maaşını Ziraat Bankası’ndan alanların yararlanabileceği Emeklinin Artısı Kredi Paketi kapsamında hızlı başvuru fırsatları ve diğer pek çok bankacılık ayrıcalığı ile tüm emeklilerin