Türkiye’de son dönemde artan enflasyon ve hayat pahalılığı sonrasında birçok vatandaş avantajlı kredi fırsatlarını araştırmaya başladılar. Özellikle nakit sıkıntısı çekenler için duyurulan yeni kredi kampanyaları birçok kişinin nakit ihtiyaçlarını karşılamayı başarıyor. 

CEPTETEB tarafından duyurulan kredi fırsatı kapsamında 3 aya kadar ertelemeli olarak 200.000 TL’ye kadar düşük faizli ihtiyaç kredisi desteği sunulması hedefleniyor. Avantajlı geri ödeme seçeneklerinden de yararlanarak vatandaşların en uygun oranlardan yararlanması sağlanacak. 

CEPTETEB İHTİYAÇ KREDİSİ FAİZ ORANLARI 

TEB’in dijital bankacılık hizmetlerinin sunulduğu CEPTETEB üzerinden, tüm ihtiyaçları için vatandaşlara avantajlı kredi fırsatları sunulmaya devam ediyor. Cazip geri ödeme seçenekleri ve düşük faiz oranları ile kullandırılacak kredi kapsamında ayrıcalıklı fırsatlar sunulacak. Yüzde 1,64’ten başlayan faiz oranları ile kullandırılacak kredi kapsamında 200.000 TL’ye kadar kredi kullanılabilecek. 

Bireysel kredi ihtiyaçları için anında ve tek tıkla başvuru yapılabilecek kredi, CEPTETEB üzerinden kullandırılıyor. 3 – 36 aya kadar vade seçeneklerinin de yer aldığı kredide rahat bir ödeme tablosu da sunuluyor. 

200 BİN LİRAYA KADAR İHTİYAÇ KREDİSİ!

4A 4B 4C BAĞKUR Memur SSK EYT emeklilerine müjde! 31 Ağustos tarihine kadar 10.000 TL ek ödeme hesaba yatacak 4A 4B 4C BAĞKUR Memur SSK EYT emeklilerine müjde! 31 Ağustos tarihine kadar 10.000 TL ek ödeme hesaba yatacak

nakde-sikisanlara-dusuk-faizli-nakit-destegi-3-ay-ertelemeli-200-bin-liraya-kadar-kredi-ver (2)

200.000 TL’ye kadar nakit ihtiyacı çekenler için CEPTETEB’in avantajlı faiz oranları ile sunulan kredi fırsatı devam ediyor. Yüzde 1,64’ten başlayan faiz oranları ile kullandırılacak kredi, henüz TEB ya da CEPTETEB müşterisi olmayanların, hemen CEPTETEB Hoş Geldin Faizli Kredi’ye başvuru yaparak, yeni müşterilere özel sunulan faiz avantajlı faiz oranlarından yararlanmaları mümkündür. ‘’Hemen Başvur’’ butonu ile dijital kanallar üzerinden CEPTETEB ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişilerin başvuru işlemlerini yapmaları mümkündür. 

3 AY ERTELEMEİ İHTİYAÇ KREDİSİ FIRSATI  

3 aya kadar erteleme seçeneklerinin yer aldığı CEPTETEB Hoş Geldin Faizli İhtiyaç Kredisi kapsamında rahat bir geri ödeme imkanı sunuluyor. 3 aya kadar erteleme özelliği sayesinde kredi geri ödemelerinizi en uygun ve en uygun oranlarla zamanda yapmaya hemen başlayabilirisiniz.