Denizbank’ın ayrıcalıklı nakit avans fırsatları devam ediyor. Sıfır faizli nakit avans desteği ile 5.000 TL’ye kadar acil nakit arayanların nakit derdine son verilmesi hedefleniyor. Son dönemde artan maliyetler, yaşam pahalılığı ve enflasyon gibi nedenlere bağlı olarak nakit ihtiyacı artan vatandaşlar, bankaların faizsiz kredi ve nakit avans fırsatlarını araştırmaya devam ediyor. 

Uygun vade oranları ve faizsiz geri ödeme seçenekleri ile nakit ihtiyacı olanlara en iyi çözüm önerilerini sunan Denizbank, hızlı başvuru yöntemleri ile anında başvuru yapanların hesaplarına ödeme yapmaya devam ediyor. 

Altında yeni seviye, dolarda zirve tarihi İslam Memiş’ten geldi! Altında yeni seviye, dolarda zirve tarihi İslam Memiş’ten geldi!

FAİZSİZ 5.000 TL TAKSİTLİ NAKİT AVANS FIRSATI!

nakit-derdine-son-veren-firsat-5000-tl-nakit-faizsiz-olarak-hesaplara-aktarilacak-basvuru-y (2)

Denizbank’ın 5.000 TL taksitli nakit avans fırsatı duyuruldu. Yüzde 0 faiz oranları ile kullandırılan nakit avans kampanyası kapsamında 6 aya kadar vade seçenekleri de sunuluyor. Denizbank bireysel kredi kartına tanımlanacak 6 ay vadeli yüzde 0 faiz oranlı 5.000 TL taksitli nakit avans fırsatı, birçok kişinin nakit derdine son verecek. 

Denizbank dijital kanalları üzeridnen kart başvurusunda bulunan veya Ekim ayında MobilDeniz’den yeni müşteri olan ve kredi kartı başvuru yapan vatandaşlar anında 5.000 TL faizsiz taksitli nakit avans olanağından yararlanabilecek. 

1 YILLIK BLUTV ÜYELİĞİ AVANTAJI DEVAM EDİYOR!

Denizbank ayrıca 5.000 TL’ye varan, yüzde 0 faizli taksitli nakit avans fırsatına ek olarak, 1 yıllık BluTV üyeliğini de sunuyor. İlgili kanallar üzerinden başvuru işlemlerini yapan her müşteri sadece 1 defa bu fırsatlardan yararlanabilmektedir. 

5.000 TL FAİZSİZ TAKSİTLİ NAKİT AVANS BAŞVURUSU 

5.000 TL faizsiz taksitli nakit avans fırsatından 6 ay vade seçenekleri ve 1 yıllık BluTV üyeliği ile yararlanmak isteyenler, 1 – 31 Ekim 2022 tarihleri arasında başvurularını yapabilirler. Dijital kanallar üzerinden hızlı başvuru yapma fırsatından da yararlanabilirsiniz.