Sene başından bu yana artmaya devam eden enflasyon sebebi ile etkinliğini yitiren maaş iyileştirme hamleleri, tüketicilerin düşen alım güçlerine bir yük daha bindirdi. Buna bağlı olarak artan nakit ihtiyaçları, tüketicilerin büyük bir bölümünü banka kredilerine yönlendirirken bankaların zorlu ekonomik şartlar karşısında faizleri yükseltme kararı almaları, tüketicileri kapılardan geri döndürdü. Bu durum tüketicileri daha da büyük bir çıkmazın içerisine doğru sürüklerken beklenen haber sonunda Akbank’tan geldi. 

Kurulduğu günden bu yana birçok farklı kategori altında tüketici lehine geliştirmiş olduğu kampanyaları ile göze çarpan Akbank, bu kez mevcut müşterileri için değil, potansiyel müşterileri için bir destek kampanyası geliştirdiğini duyurdu. Banka, 30 Kasım tarihine kadar geçerliliği bulunan yeni nakit desteği kampanyasının ayrıntılarını kamuoyu ile paylaştı. 

Ev Hanımlarına müjde 7500 TL emekli maaşı alacaklar Ev Hanımlarına müjde 7500 TL emekli maaşı alacaklar

AKBANK FAİZSİZ TAKSİTLİ NAKİT AVANS KAMPANYASI KASIM 2022

nakit-ihtiyaci-olanlar-dikkat-akbank-mobil-uygulamasini-indirene-faizsiz-10-bin-tl-verecek- (2)

Faaliyet gösteren sektörlerin tümünden gelen yüksek oranlı zam haberleri, hali hazırda bütçeleri sarsılmış olan tüketicileri daha da zor bir ekonomik durumun içerisine doğru sürükledi. Bu durum temel ihtiyaçların karşılanması konusunda dahi büyük bir engel olmaya başlamışken vatandaşların artan nakit ihtiyaçlarına Akbank’tan olumlu yanıt geldi. 

Yeni bir kampanya geliştirdiğini duyuran Akbank, söz konusu kampanyanın yalnızca potansiyel müşteriler için geçerli olduğunu bildirdi. 10 bin TL’ye kadar sıfır faiz ve 6 ay vade ile nakit desteği sunacağını açıklayan banka, son başvuru tarihinin 30 Kasım olduğunu belirtti. 

AKBANK FAİZSİZ TAKSİTLİ NAKİT AVANS KAMPANYASININ AYRINTILARI

Akbank tarafından duyurulmuş olan faizsiz taksitli nakit avans kampanyasından yararlanabilmek için öncelikle 30 Kasım tarihine kadar mobil uygulama üzerinden banka müşterisi olunması gerekmektedir. Sonrasında ise 15 Aralık tarihine kadar Axess veya Wings kredi kartı için başvuru yapılmış olmalı ve ilgili tarihe kadar bankadan olumlu yanıt gelmiş olmalıdır. 15 Aralık tarihine kadar kart onayı alan yeni müşteriler, 31 Aralık tarihine kadar uygulama üzerinden taksitli nakit avans başvurusu yapabileceklerdir.